Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Chirurg
  3. Warszawa

Chirurg Warszawa prywatnie

Na dzień 04-10-2023 w Warszawie jest 9 specjalistów chirurgów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest dziś. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 290-300 PLN. Spośród lekarzy 1 przyjmuje dzieci.

Chirurg Warszawa prywatnie - co musisz wiedzieć?

Lekarz specjalizujący się w chirurgii ogólnej to osoba, która zajmuje się procedurami na całym ciele, włącznie z brzuchem, klatką piersiową i układem pokarmowym. Chirurg ogólny diagnozuje choroby, planuje leczenie i przeprowadza operacje w celu usunięcia choroby lub uszkodzenia ciała. Podczas procedury chirurg ogólny używa narzędzi chirurgicznych do przecięcia tkanek, usuwania chorobowo zmienionych narządów lub naprawy uszkodzeń wewnętrznych. Chirurg ogólny musi być kompetentny w zakresie anatomii ciała, chorób i procedur chirurgicznych.

Badania jakie może zlecić chirurg ogólny na płatnych wizytach w Warszawie to TK, RM, badania laboratoryjne, gastroskopia, biopsja oraz wiele innych. Każde badanie jest zależne od choroby, której pacjent może doznać.

Do chirurga ogólnego powinno zgłosić się w przypadku wystąpienia różnych problemów zdrowotnych, takich jak problemy trawienne (takie jak choroba wrzodowa, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba Crohna), zmiany nowotworowe (np. rak piersi, rak jelita grubego), urazy narządów wewnętrznych (np. złamania żeber, urazy wątroby, pęknięcie śledziony), choroby układu krążenia (np. miażdżyca, choroba niedokrwienna serca), problemy oddechowe (takie jak rak płuca, zapalenie płuc), a także w przypadku nadżerek lub zakażeń, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Chirurg ogólny w Warszawie przyjmujący prywatnie może pracować w szpitalach, klinikach i placówkach medycznych. Oprócz operacji, lekarz ten koordynuje opieką nad pacjentami przed i po operacji oraz identyfikuje objawy chorób i zaleca odpowiednie leczenie.

Chirurg ogólny to osoba, która musi być skrupulatna, odpowiedzialna i kontrolować emocje. Zawód ten wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Chirurg ogólny to znaczące ogniwo w systemie opieki zdrowotnej, zapewniając pacjentom niezbędne procedury chirurgiczne, aby poprawić jakość ich życia i zdrowia.

Prywatna wizyta u chirurga LUXMED w Warszawie - często zadawane pytania

Ile płaci się za prywatną wizytę u chirurga w przychodniach LUX MED w Warszawie?

Ceny prywatnych konsultacji zaczynają się od 290-300 PLN.

Jak długo czeka się w Warszawie na odpłatną pomoc chirurga?

Najszybciej można umówić się na prywatną wizytę jeszcze dziś.

Ilu lekarzy chirurgów jest dostępnych w placówkach Grupy LUX MED w Warszawie?

W Warszawie przyjmuje 9 specjalistów chirurgów.

Czy do odbycia komercyjnej wizyty u lekarza chirurga w Warszawie wymagane jest skierowanie?

Nie, prywatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Czy chirurdzy w LUX MED przyjmują również dzieci?

Tak, w Warszawie można umówić się do 1 specjalisty dziecięcego.

Chirurdzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskGdyniaKatowicePoznańRzeszówSzczecinToruń.

W serwisie znajdziesz również chirurga na NFZ w Warszawie.

Chirurg prywatnie - polecane artykuły

Przywracanie do świata dźwięków

Przywracanie do świata dźwięków
Implanty słuchowe przywracają słuch osobom z obustronną głuchotą lub obustronnym głębokim niedosłuchem. Stosowane są zarówno u dzieci jak i dorosłych. W Polsce dostępne są najnowocześniejsze tego typu aparaty, finansowane przez NFZ.

Rak prostaty - leczenie, profilaktyka

Rak prostaty - leczenie, profilaktyka
Atakuje zwykle mężczyzn po 45. roku życia i według danych Krajowego Rejestru Nowotworów jest drugim - po raku płuca - najczęściej występującym nowotworem. Rak prostaty, bo o nim mowa jest też drugą przyczyną zgonów wśród chorób nowotworowych.

Rak nerki: fakty, które warto znać

Rak nerki: fakty, które warto znać
Badanie USG nie jest zalecane jako standard w kierunku wykrycia raka nerki na wczesnym etapie jego rozwoju, jednak warto od czasu do czasu się mu poddawać. Rozwija się on niemal bezobjawowo i w wielu wypadkach zmiany nowotworowe w nerkach wykrywane są w USG zleconym z jakiegoś innego powodu.