Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Chirurg
  3. Wrocław

Chirurg Wrocław prywatnie

Wg. stanu na 08-06-2023 we Wrocławiu jest 9 specjalistów chirurgów przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Najszybszy wolny termin jest za 4 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 239 zł. Spośród chirurgów 1 przyjmuje dzieci.

Chirurg Wrocław prywatnie - co musisz wiedzieć?

Lekarz specjalizujący się w chirurgii ogólnej to osoba, która zajmuje się operacjami na całym ciele, włącznie z brzuchem, płucami i układem pokarmowym. Chirurg ogólny diagnozuje choroby, organizuje leczenie i realizuje operacje w celu usunięcia choroby lub uszkodzenia ciała. Podczas procedury chirurg ogólny używa narzędzi chirurgicznych do cięcia tkanek, usuwania chorobowo zmienionych narządów lub naprawy uszkodzeń wewnętrznych. Chirurg ogólny musi być kompetentny w zakresie anatomii ciała, chorób i technik chirurgicznych.

Badania jakie może zlecić chirurg ogólny na płatnych wizytach we Wrocławiu to TK, RM, testy diagnostyczne, endoskopia, biopsja oraz wiele innych. Każde badanie jest zależne od choroby, której pacjent może doznać.

Do chirurga ogólnego powinno zgłosić się w przypadku wystąpienia różnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby jelit (takie jak choroba wrzodowa, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba Crohna), nowotwory (np. rak piersi, rak jelita grubego), uszkodzenia organów wewnętrznych (np. złamania żeber, urazy wątroby, pęknięcie śledziony), problemy sercowo-naczyniowe (np. miażdżyca, choroba niedokrwienna serca), problemy oddechowe (takie jak rak płuca, zapalenie płuc), a także w przypadku nadżerek lub zakażeń, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Chirurg ogólny we Wrocławiu przyjmujący prywatnie może być zatrudniony w szpitalach, klinikach i placówkach medycznych. Oprócz operacji, lekarz ten odpowiada opieką nad pacjentami przed i po operacji oraz identyfikuje objawy chorób i zaleca odpowiednie leczenie.

Chirurg ogólny to osoba, która musi być skrupulatna, rzetelna i umieć pracować pod presją. Zawód ten wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Chirurg ogólny to ważne ogniwo w systemie opieki zdrowotnej, zapewniając pacjentom niezbędne procedury chirurgiczne, aby poprawić jakość ich życia i zdrowia.

Prywatna wizyta u chirurga LUXMED we Wrocławiu - często zadawane pytania

Ile płaci się za prywatną wizytę u chirurga w przychodniach Grupy LUX MED we Wrocławiu?

Ceny odpłatnych wizyt zaczynają się od 239 zł.

Ile czeka się we Wrocławiu na prywatną wizytę u chirurga?

Najszybciej można umówić się na prywatną konsultację za 4 dni.

Ilu lekarzy chirurgów jest dostępnych w przychodniach LUX MED we Wrocławiu?

We Wrocławiu przyjmuje 9 specjalistów chirurgów.

Czy do odbycia odpłatnej wizyty u lekarza chirurga we Wrocławiu potrzebne jest skierowanie?

Nie, komercyjne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Czy chirurdzy w LUX MED przyjmują również dzieci?

Tak, we Wrocławiu można umówić się do 1 lekarza dziecięcego.

Chirurdzy są również dostępni w innych miastach: GdyniaKatowiceKrakówPoznańRzeszówSzczecinToruńWarszawa.

W serwisie znajdziesz również chirurga na NFZ we Wrocławiu.

Chirurg prywatnie - polecane artykuły

Gastroskopia - na czym polega, jak się przygotować

Gastroskopia - na czym polega, jak się przygotować
Gastroskopia to badanie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Polega na wprowadzeniu przez gardło elastycznego wziernika umożliwiającego oglądanie na monitorze badanych organów. Zabieg przeprowadza się m.in., gdy występują przewlekłe bóle brzucha, zgaga lub krwawienie z przewodu pokarmowego.

Zespół cieśni nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstka
Zespół cieśni nadgarstka (ZCN) objawia się bólem, mrowieniem w nadgarstku i palcach. Chorzy mają trudności z zaciśnięciem pięści, skarżą się na osłabienie chwytu. Może być wynikiem uprawianego sportu (tenis, badminton) lub wykonywanej pracy (szycie, praca przy komputerze).

Mięsaki - nowotwór specjalnego nadzoru

Mięsaki - nowotwór specjalnego nadzoru
Wiele osób ma na rękach i nogach podskórne guzy; warto zwrócić na nie uwagę, bo może to być mięsak - groźny nowotwór tkanek miękkich i kości. Najbardziej niepokojące są te o średnicy powyżej 5 cm.