Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Diabetolog
  3. Kraków

Diabetolog Kraków prywatnie

Na dzień 13-06-2024 w Krakowie jest 2 lekarzy diabetologów przyjmujących prywatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 269-299 złotych.
Diabetolodzy są również dostępni w innych miastach: BiałystokRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również diabetologa na NFZ w Krakowie.

Diabetolog prywatnie - polecane artykuły

Najbardziej znane uzdrowiska w Polsce

Najbardziej znane uzdrowiska w Polsce
Uzdrowiska rozwijają się w miejscowościach bogatych w złoża kopalin leczniczych (wody, gazy, torfy); powstają też w miejscach o leczniczych właściwościach klimatu. W Polsce istnieje 45 uzdrowisk; w tych najbardziej znanych kuracjusze mają do dyspozycji ponad 20 sanatoriów.

FAS - jedyne zaburzenia rozwojowe, którym w 100% można zapobiec

FAS - jedyne zaburzenia rozwojowe, którym w 100% można zapobiec
Kiedy alkohol działa na embrion, a potem płód, może spowodować u dziecka cały zestaw zaburzeń i nie są to odosobnione przypadki. Nie ma znaczenia, jaki alkohol pije przyszła matka – czy jest to piwo, wino czy mocniejsze trunki. Nie ma znaczenia, na którym etapie ciąży.

Dieta dla seniora

Dieta dla seniora
Zdrowa, lekkostrawna, a przede wszystkim dobrana do schorzeń, których w podeszłym wieku bywa wiele – taka powinna być dieta seniora. Jak podkreślają geriatrzy, trudno ustalić standardowe zalecenia dla wszystkich, bo sprawność i kondycja fizyczna seniorów bywają różne.