Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Endokrynolog
  3. Wrocław

Endokrynolog Wrocław prywatnie

Wg. stanu na 08-06-2023 we Wrocławiu jest 6 specjalistów endokrynologów przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Najszybszy wolny termin jest za 4 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 269 zł. Spośród endokrynologów 1 przyjmuje dzieci.

Endokrynolog Wrocław prywatnie - co musisz wiedzieć?

Endokrynolog jest lekarzem, badającym wszelakie zaburzenia układu dokrewnego. Dziedzina medycyny, w której się obraca, nazywa się endokrynologią. Dotyczy ona przemian działania gruczołów wydzielania wewnętrznego. Są nimi m.in.: tarczyca, trzustka, przysadka mózgowa lub jajniki. Lekarz na prywatnych wizytach prowadzi wstępny wywiad i obserwację, a później podejmuje dopasowane i kompleksowe leczenie.

Lekarz wstępnie rozpoznaje czy dany gruczoł produkuje za mało hormonów, czy wręcz przeciwnie - zachodzi ich nadprodukcja. celem endokrynologa we Wrocławiu jest odnalezienie przyczyny takiego stanu, jego obserwacja oraz ewentualne zapobieganie. To bardzo złożona dziedzina, więc nierzadko endokrynolodzy przyjmujący prywatnie mają inne specjalizacje. Do najczęściej leczonych przez niego schorzeń, należą m.in. choroby: tarczycy i przytarczyc, przysadki mózgowej, trzustki, nadnerczy, gruczołów płciowych (u kobiet i mężczyzn) czy zespoły androgenne (tj. łysienie, nadmierne owłosienie itp.). W razie wymogu podjęcia dalszych kroków, lekarz może skierować pacjenta do innego lekarza na dany zabieg.

Przed wybraniem się na odpłatną wizytę do endokrynologa dobrze wpierw porozmawiać z lekarzem pierwszego kontaktu. Powodem do takiej wizyty mogą być np. nagłe skoki masy ciała, niezdrowe owłosienie lub trądzik, uderzenia gorąca, zaburzenia miesiączkowania (u kobiet), za małe lub za duże libido, a także skrajne problemy ze spaniem. W trakcie badania warto znać naszą historię medyczną. Powinniśmy dodatkowo wymienić choroby przewlekłe i leki przyjmowane w sposób stały.

Prywatna wizyta u endokrynologa LUXMED we Wrocławiu - często zadawane pytania

Ile płaci się za prywatną wizytę u endokrynologa w przychodniach Grupy LUX MED we Wrocławiu?

Ceny odpłatnych wizyt zaczynają się od 269 zł.

Ile czeka się we Wrocławiu na prywatną wizytę u endokrynologa?

Najszybciej można umówić się na prywatną konsultację za 4 dni.

Ilu lekarzy endokrynologów jest dostępnych w przychodniach LUX MED we Wrocławiu?

We Wrocławiu przyjmuje 6 specjalistów endokrynologów.

Czy do odbycia odpłatnej wizyty u lekarza endokrynologa we Wrocławiu potrzebne jest skierowanie?

Nie, komercyjne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Czy endokrynolodzy w LUX MED przyjmują również dzieci?

Tak, we Wrocławiu można umówić się do 1 lekarza dziecięcego.

Endokrynolodzy są również dostępni w innych miastach: GdańskKrakówŁódźRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również endokrynologa na NFZ we Wrocławiu.

Endokrynolog prywatnie - polecane artykuły

Nowotwory stają się groźniejsze niż zawały

Nowotwory stają się groźniejsze niż zawały
Choroby sercowo-naczyniowe przestają być główną przyczyną zgonów - w niektórych krajach Unii Europejskiej zaczynają przeważać nowotwory, szczególnie wśród mężczyzn. Polska może dołączyć do tych państw w najbliższych 10 latach.

Leczenia kanałowe: od czego zależy sukces?

Leczenia kanałowe: od czego zależy sukces?
Zakończone sukcesem leczenie kanałowe daje szansę na to, że ząb będzie nam służył nawet kolejnych 20 lat. Ale wpływ na to ma wiele czynników, począwszy od umiejętności dentysty, a skończywszy na tym, jakie pacjent ma schorzenia i... styl życia.

Cholesterol "dobry" i "zły"

Cholesterol "dobry" i "zły"
Cholesterol to związek tłuszczowy (lipidowy), który bierze udział w wielu ważnych procesach życiowych i jest niezbędny dla organizmu. Dlaczego zatem nie cieszy nas jego wysokie stężenie we krwi? Na czym polega podział na "dobry" i "zły" cholesterol?