Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Kardiolog
  3. Katowice

Kardiolog Katowice prywatnie

Na dzień 07-12-2023 w Katowicach jest 1 specjalista kardiolog przyjmujących prywatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 13 dni. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 269 PLN.
Kardiolodzy są również dostępni w innych miastach: GdańskKrakówŁódźPoznańRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również kardiologa na NFZ w Katowicach.

Kardiolog prywatnie - polecane artykuły

Uwaga: nocne sowy wcześniej umierają

Uwaga: nocne sowy wcześniej umierają
Zima już za nami i dzień zaczyna się coraz wcześniej. Jednych cieszy perspektywa oglądania wschodu słońca o coraz wcześniejszej porze, ale inni najchętniej otworzyliby oczy bliżej południa. Według badaczy, późne poranki preferuje od 40 do 50 proc. populacji. Warto wiedzieć, że preferencje "sów" i "skowronków" nie są kwestią woli tych dwóch grup, a rozbieżnościom między nimi towarzyszą wyraźne różnice w fizjologii. Na tyle istotne, że wpływają nawet na długość życia.

Czy kolejki do lekarzy skróciły się za rządów PiS?

Czy kolejki do lekarzy skróciły się za rządów PiS?
W związku z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi postanowiliśmy zbadać, jak od momentu objęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość w 2015 roku, zmienił się czas oczekiwania na wizytę u lekarzy specjalistów. Wyniki tej analizy właśnie opublikowaliśmy w raporcie portalu SwiatPrzychodni.pl.

Niewydolności serca można zapobiegać

Niewydolności serca można zapobiegać
Choć niewydolność serca (NS) jest śmiertelną chorobą, to jednak w dużej mierze można jej zapobiegać, a także skutecznie ją leczyć – przekonują kardiolodzy z okazji obchodzonego w czerwcu Tygodnia Świadomości Niewydolności Serca.