Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Kardiolog
  3. Poznań

Kardiolog Poznań prywatnie

Wg. stanu na dzień 07-12-2023 w Poznaniu jest 4 lekarzy kardiologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 4 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 269 zł.
Kardiolodzy są również dostępni w innych miastach: GdańskKatowiceKrakówŁódźRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również kardiologa na NFZ w Poznaniu.

Kardiolog prywatnie - polecane artykuły

Kolonoskopia jest super. Nie wierzysz? To sprawdź!

Kolonoskopia jest super. Nie wierzysz? To sprawdź!
Nikt jej nie lubi. Nie dość, że jest nieprzyjemna, to w dodatku dotyczy sfery intymnej. Polega na wprowadzeniu przez odbyt giętkiego i cienkiego aparatu zakończonego małą kamerką, dzięki której lekarz może dokładnie obejrzeć jelito od środka. Daje jednocześnie unikalną możliwość sprawdzenia, czy wszystko jest w porządku, jak i pozwala na usunięcie ewentualnych polipów zanim jeszcze przekształcą się w raka .

O co chodzi w skali NYHA

O co chodzi w skali NYHA
W dokumentacji medycznej czasem pacjent natrafia na zagadkowy wpis typu: "II NYHA". Określa on zaawansowanie objawów niewydolności serca, które z kolei mogą wskazywać na postęp choroby i warunkować podejmowane działania medyczne.

Zasady finansowania ambulatoryjnej opieki specjalistycznej

Zasady finansowania ambulatoryjnej opieki specjalistycznej
Zasady finansowania świadczeń zdrowotnych wykonywanych w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej mają motywować lekarzy specjalistów, by zamiast kierować do szpitala, diagnozowali i leczyli pacjentów.