Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Laryngolog
  3. Gdańsk

Laryngolog Gdańsk prywatnie

Na dzień 21-03-2023 w Gdańsku jest 3 lekarzy laryngologów przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 13 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 229 zł. Spośród specjalistów 3 przyjmuje dzieci.

Laryngolog Gdańsk prywatnie - co musisz wiedzieć?

Laryngologia jest specjalnością medyczną zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem chorób dotyczących górnych dróg oddechowych. Laryngolodzy specjalizują się w leczeniu chorób takich jak: zapalenie krtani czy zapalenie ucha środkowego. Laryngolodzy przeprowadzają badania i analizy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi takich jak mikroskopy.

Laryngolog specjalizuje się w leczeniu problemów związanych z narządami głosu i oddychania, w tym chorób gardła, jamy nosowej, uch i szyi. Często diagnozuje i leczy zapalenie krtani, infekcję zatok, polipy nosa, zaburzenia głosu i guzy szyi. W przypadku poważniejszych schorzeń, takich jak nowotwór krtani, laryngolog może współpracować z innymi specjalistami w celu zapewnienia odpowiedniej opieki.

Laryngolog prywatnie w Gdańsku może zlecić szereg badań, aby dokładnie zdiagnozować pacjenta. Mogą to być m.in. audiometria, fiberoskopowe badanie gardła, laryngoskopowe badanieTK głowy. Wszystko to pozwala dokładnie zobrazować kondycję układu oddechowego i strun głosowych.

Do laryngologa powinno się zgłosić, gdy pojawiają się objawy problemów z gardłem, językiem, słuchem oraz nosem. W przypadku bólu gardła, wysuszenia w krtani, zaburzeń mowy, stłumionego głosu oraz zatkanego nosa należy skonsultować się z laryngologiem. Warto pamiętać, że wiele chorób gardła i uszu może mieć poważne konsekwencje, dlatego szybkie wykrycie i leczenie jest bardzo istotne.

Prywatna wizyta u laryngologa LUXMED w Gdańsku - często zadawane pytania

Jak dużo kosztuje prywatna wizyta u laryngologa w placówkach Grupy LUX MED w Gdańsku?

Ceny prywatnych porad zaczynają się od 229 zł.

Jak długo czeka się w Gdańsku na komercyjną wizytę u laryngologa?

Najszybciej można zarejestrować się na odpłatną konsultację za 13 dni.

Jak wielu specjalistów laryngologów jest dostępnych w przychodniach LUX MED w Gdańsku?

W Gdańsku dostępnych jest 3 lekarzy laryngologów.

Czy do odbycia komercyjnej wizyty u specjalisty laryngologa w Gdańsku potrzebne jest skierowanie?

Nie, prywatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Czy laryngolodzy w LUX MED przyjmują również dzieci?

Tak, w Gdańsku można zarejestrować do 3 laryngologów dziecięcych.

Laryngolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczKatowiceKrakówPoznańRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również laryngologa na NFZ w Gdańsku.

Laryngolog prywatnie - polecane artykuły

Co zrobić, gdy szumi w uszach?

Co zrobić, gdy szumi w uszach?
Szumy uszne to dźwięki, które mogą być słyszane w jednym, obojgu uszach lub w głowie, a czasami i w uszach, i w głowie jednocześnie. Osoby, które skarżą się na szumy uszne mówią, że słyszą różne dźwięki między innymi piski, dzwonienie, dudnienie, gwizdy, szelesty.

Badania wstępne, okresowe, kontrolne - obowiązek pracodawcy i pracownika

Badania wstępne, okresowe, kontrolne - obowiązek pracodawcy i pracownika
To, jakie badania musimy wykonać przed podjęciem pracy oraz jak często musimy je powtarzać, zależy od warunków, w jakich pracujemy. Koszty takich badań pokrywa pracodawca.

Szczepienie przeciwko grypie pozwoli uniknąć poważnych powikłań

Szczepienie przeciwko grypie pozwoli uniknąć poważnych powikłań
Warto zaszczepić się przeciwko grypie, aby uniknąć zachorowania i powikłań pogrypowych. Powikłania są często nieodwracalne - radzi kierownik Zakładu Krajowego Ośrodka ds. Grypy w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego prof. Lidia Brydak.