Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Laryngolog
  3. Gdańsk

Laryngolog Gdańsk prywatnie

Na dzień 13-06-2024 w Gdańsku jest 3 lekarzy laryngologów przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 279 zł.

Laryngolog Gdańsk prywatnie - co musisz wiedzieć?

Laryngologia jest specjalnością medyczną zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem chorób dotyczących górnych dróg oddechowych. Laryngolodzy specjalizują się w leczeniu chorób takich jak: zapalenie krtani czy zapalenie ucha środkowego. Laryngolodzy przeprowadzają badania i analizy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi takich jak mikroskopy.

Laryngolog specjalizuje się w leczeniu problemów związanych z narządami głosu i oddychania, w tym chorób gardła, jamy nosowej, uch i szyi. Często diagnozuje i leczy zapalenie krtani, infekcję zatok, polipy nosa, zaburzenia głosu i guzy szyi. W przypadku poważniejszych schorzeń, takich jak nowotwór krtani, laryngolog może współpracować z innymi specjalistami w celu zapewnienia odpowiedniej opieki.

Laryngolog prywatnie w Gdańsku może zlecić szereg badań, aby dokładnie zdiagnozować pacjenta. Mogą to być m.in. audiometria, fiberoskopowe badanie gardła, laryngoskopowe badanieTK głowy. Wszystko to pozwala dokładnie zobrazować kondycję układu oddechowego i strun głosowych.

Do laryngologa powinno się zgłosić, gdy pojawiają się objawy problemów z gardłem, językiem, słuchem oraz nosem. W przypadku bólu gardła, wysuszenia w krtani, zaburzeń mowy, stłumionego głosu oraz zatkanego nosa należy skonsultować się z laryngologiem. Warto pamiętać, że wiele chorób gardła i uszu może mieć poważne konsekwencje, dlatego szybkie wykrycie i leczenie jest bardzo istotne.

Laryngolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczKatowiceKrakówPoznańRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również laryngologa na NFZ w Gdańsku.

Laryngolog prywatnie - polecane artykuły

Resort zdrowia: więcej zabiegów w gabinetach specjalistów

Resort zdrowia: więcej zabiegów w gabinetach specjalistów
Ministerstwo Zdrowia chce przenieść kolejne nieskomplikowane zabiegi ze szpitali do gabinetów ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS). Pozwoli to odciążyć szpitale i przyniesie korzyści pacjentowi, który uniknie hospitalizacji.

Czerwone gardło - co oznacza?

Czerwone gardło - co oznacza?
Zaczerwienione gardło zwykle jest objawem infekcji, która może wystąpić zarówno u dzieci, jak i u osób dorosłych. Podjęcie szybkich i zdecydowanych działań potrafi jednak skutecznie stłumić przeziębienie w zarodku. Jak radzić sobie w przypadku pojawienia się zaczerwienienia na gardle i które metody będą skuteczne?

Badania wstępne, okresowe, kontrolne - obowiązek pracodawcy i pracownika

Badania wstępne, okresowe, kontrolne - obowiązek pracodawcy i pracownika
To, jakie badania musimy wykonać przed podjęciem pracy oraz jak często musimy je powtarzać, zależy od warunków, w jakich pracujemy. Koszty takich badań pokrywa pracodawca.