Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Laryngolog
  3. Kraków

Laryngolog Kraków prywatnie

Na dzień 07-12-2023 w Krakowie jest 4 lekarzy laryngologów przyjmujących prywatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 2 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 279 złotych.

Laryngolog Kraków prywatnie - co musisz wiedzieć?

Laryngologia jest specjalnością medyczną zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem chorób dotyczących gardła. Laryngolodzy specjalizują się w leczeniu chorób takich jak: bóle gardła czy zapalenie ucha środkowego. Laryngolodzy przeprowadzają badania i analizy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi takich jak endoskopy.

Laryngolog specjalizuje się w leczeniu problemów związanych z narządami głosu i oddychania, w tym chorób gardła, jamy nosowej, uch i szyi. Często diagnozuje i leczy zapalenie krtani, zapalenie zatok, polipy nosa, zaburzenia głosu i guzy szyi. W przypadku poważniejszych schorzeń, takich jak nowotwór krtani, laryngolog może współpracować z innymi specjalistami w celu zapewnienia najlepszej możliwej opieki.

Laryngolog prywatnie w Krakowie może zlecić szereg badań, aby dokładnie zdiagnozować pacjenta. Mogą to być m.in. audiometria, fiberoskopowe badanie gardła, laryngoskopowe badaniestrun głosowych, tomografia komputerowa głowy. Wszystko to pozwala dokładnie kondycję układu oddechowego i głosowego.

Do laryngologa powinno się zgłosić, gdy pojawiają się objawy problemów z gardłem, językiem, słuchem oraz nosem. W przypadku bólu gardła, suchości w gardle, zaburzeń mowy, stłumionego głosu oraz zatkanego nosa należy skonsultować się z laryngologiem. Warto pamiętać, że wiele chorób gardła i uszu może mieć poważne konsekwencje, dlatego szybkie wykrycie i leczenie jest bardzo istotne.

Laryngolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKatowicePoznańRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również laryngologa na NFZ w Krakowie.

Laryngolog prywatnie - polecane artykuły

Co zrobić, gdy szumi w uszach?

Co zrobić, gdy szumi w uszach?
Szumy uszne to dźwięki, które mogą być słyszane w jednym, obojgu uszach lub w głowie, a czasami i w uszach, i w głowie jednocześnie. Osoby, które skarżą się na szumy uszne mówią, że słyszą różne dźwięki między innymi piski, dzwonienie, dudnienie, gwizdy, szelesty.

Krzywa przegroda nosowa - jak sobie z nią poradzić

Krzywa przegroda nosowa - jak sobie z nią poradzić
U większości ludzi przegroda nosowa jest w jakimś stopniu skrzywiona. Najczęściej nie powoduje to żadnych problemów. Ale nie zawsze. Jeśli są problemy z oddychaniem, mamy poczucie zatkania w jednej części nosa, często doświadczamy krwawień z nosa, często przydarza się zapalenie zatok, lepiej udać się do laryngologa. W końcu od jakości tego, jak oddychamy, zależy praca wszystkich układów w naszym organizmie.

Warzywa na wagę zdrowia, zwłaszcza dla palaczy

 Warzywa na wagę zdrowia, zwłaszcza dla palaczy
Palisz, albo właśnie rzuciłeś palenie? Chcesz uniknąć przewlekłej obturacyjnej choroby płuc? Twoje szanse są większe, jeśli będziesz jadł odpowiednio dużo warzyw i owoców.