Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Laryngolog
  3. Rzeszów

Laryngolog Rzeszów prywatnie

Wg. stanu na 21-09-2023 w Rzeszowie jest 5 lekarzy laryngologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest dziś. Ceny płatnych konsultacji zaczynają się od 229-320 zł. Spośród specjalistów 5 udziela świadczeń dzieciom.

Laryngolog Rzeszów prywatnie - co musisz wiedzieć?

Laryngologia jest specjalnością medyczną zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem chorób dotyczących gardła. Laryngolodzy specjalizują się w terapii dolegliwości takich jak: bóle gardła czy zapalenie ucha środkowego. Laryngolodzy przeprowadzają badania i analizy z wykorzystaniem urządzeń medycznych takich jak endoskopy.

Laryngolog specjalizuje się w leczeniu problemów związanych z narządami głosu i oddychania, w tym chorób krtani, jamy nosowej, uszu i szyi. Często diagnozuje i leczy chrypkę, infekcję zatok, polipy nosa, zaburzenia głosu i guzy szyi. W przypadku poważniejszych chorób, takich jak rak krtani, laryngolog może współpracować z innymi specjalistami w celu zapewnienia odpowiedniej opieki.

Laryngolog prywatnie w Rzeszowie może zlecić szereg badań, aby postawić trafną diagnozę pacjenta. Mogą to być m.in. audiometria, fiberoskopowe badanie gardła, laryngoskopowe badaniestrun głosowych, czaszki. Wszystko to pozwala skutecznie zobrazować stan układu narządu oddechowego i głosowego.

Do laryngologa powinno się zgłosić, gdy pojawiają się objawy problemów z krtanią, mową, uszami oraz nosem. W przypadku bólu gardła, wysuszenia w krtani, zaburzeń mowy, stłumionego głosu oraz problemów z oddychaniem przez nos należy skonsultować się z laryngologiem. Warto pamiętać, że wiele chorób gardła i uszu może mieć poważne konsekwencje, dlatego wczesne wykrycie i leczenie jest bardzo istotne.

Prywatna wizyta u laryngologa LUXMED w Rzeszowie - często zadawane pytania

Jak dużo kosztuje prywatna wizyta u laryngologa w placówkach LUX MED w Rzeszowie?

Ceny odpłatnych wizyt zaczynają się od 229-320 PLN.

Ile czeka się w Rzeszowie na prywatną pomoc laryngologa?

Najszybciej można zarejestrować się na odpłatną wizytę jeszcze dziś.

Jak wielu specjalistów laryngologów jest dostępnych w placówkach Grupy LUX MED w Rzeszowie?

W Rzeszowie dostępnych jest 5 lekarzy laryngologów.

Czy do odbycia odpłatnej wizyty u specjalisty laryngologa w Rzeszowie wymagane jest skierowanie?

Nie, komercyjne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Czy laryngolodzy w LUX MED przyjmują również dzieci?

Tak, w Rzeszowie można zostać przyjętym przez 5 lekarzy dziecięcych.

Laryngolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKatowiceKrakówPoznańWarszawa.

W serwisie znajdziesz również laryngologa na NFZ w Rzeszowie.

Laryngolog prywatnie - polecane artykuły

Czerwone gardło - co oznacza?

Czerwone gardło - co oznacza?
Zaczerwienione gardło zwykle jest objawem infekcji, która może wystąpić zarówno u dzieci, jak i u osób dorosłych. Podjęcie szybkich i zdecydowanych działań potrafi jednak skutecznie stłumić przeziębienie w zarodku. Jak radzić sobie w przypadku pojawienia się zaczerwienienia na gardle i które metody będą skuteczne?

Badania wstępne, okresowe, kontrolne - obowiązek pracodawcy i pracownika

Badania wstępne, okresowe, kontrolne - obowiązek pracodawcy i pracownika
To, jakie badania musimy wykonać przed podjęciem pracy oraz jak często musimy je powtarzać, zależy od warunków, w jakich pracujemy. Koszty takich badań pokrywa pracodawca.

Kataru u dzieci nie należy lekceważyć

Kataru u dzieci nie należy lekceważyć
Katar, z pozoru niegroźna dolegliwość, może prowadzić do groźnych powikłań. Wywołuje kaszel. Może być przyczyną infekcji gardła czy zapalenia oskrzeli. Najgroźniejszym powikłaniem długo utrzymującego się, źle leczonego kataru, jest zapalenie ucha.