Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Laryngolog
  3. Warszawa

Laryngolog Warszawa prywatnie

Na dzień 29-02-2024 w Warszawie jest 10 specjalistów laryngologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 290-350 PLN.

Laryngolog Warszawa prywatnie - co musisz wiedzieć?

Laryngologia jest dziedziną medycyny zajmującą się leczeniem i rozpoznawaniem dolegliwości dotyczących gardła. Laryngolodzy specjalizują się w terapii dolegliwości takich jak: problemy z głosem czy zapalenie ucha środkowego. Laryngolodzy przeprowadzają badania i diagnostykę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi takich jak endoskopy.

Laryngolog specjalizuje się w leczeniu schorzeń związanych z narządami głosu i oddychania, w tym chorób gardła, nosa, uszu i szyi. Często diagnozuje i leczy zapalenie krtani, zapalenie zatok, polipy nosa, zaburzenia głosu i guzy szyi. W przypadku poważniejszych chorób, takich jak rak krtani, laryngolog może współpracować z innymi lekarzami w celu zapewnienia najlepszej możliwej opieki.

Laryngolog prywatnie w Warszawie może zlecić szereg badań, aby dokładnie zdiagnozować pacjenta. Mogą to być m.in. audiometria, endoskopowe badanie jamy ustnej i nosa, laryngoskopowe badaniestrun głosowych, czaszki. Wszystko to pozwala dokładnie zobrazować stan układu oddechowego i głosowego.

Do laryngologa powinno się udać, gdy pojawiają się objawy problemów z gardłem, mową, uszami oraz nosem. W przypadku bólu gardła, suchości w gardle, zaburzeń mowy, stłumionego głosu oraz problemów z oddychaniem przez nos należy skonsultować się z laryngologiem. Warto pamiętać, że wiele chorób gardła i uszu może mieć poważne konsekwencje, dlatego szybkie wykrycie i leczenie jest bardzo ważne.

Laryngolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKatowiceKrakówPoznańRzeszów.

W serwisie znajdziesz również laryngologa na NFZ w Warszawie.

Laryngolog prywatnie - polecane artykuły

Co zrobić, gdy szumi w uszach?

Co zrobić, gdy szumi w uszach?
Szumy uszne to dźwięki, które mogą być słyszane w jednym, obojgu uszach lub w głowie, a czasami i w uszach, i w głowie jednocześnie. Osoby, które skarżą się na szumy uszne mówią, że słyszą różne dźwięki między innymi piski, dzwonienie, dudnienie, gwizdy, szelesty.

Kiedy inni mówią niewyraźnie i mamroczą

Kiedy inni mówią niewyraźnie i mamroczą
Czy na pewno dobrze słyszysz? Wiele osób jest przekonanych, że nie ma poważniejszych problemów ze słuchem, a kłopoty ze zrozumieniem, co mówią inni, tłumaczą tym, że ich rozmówcy mówią zbyt cicho lub niewyraźnie. Na ogół jednak tak nie jest.

Czy kolejki do lekarzy skróciły się za rządów PiS?

Czy kolejki do lekarzy skróciły się za rządów PiS?
W związku z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi postanowiliśmy zbadać, jak od momentu objęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość w 2015 roku, zmienił się czas oczekiwania na wizytę u lekarzy specjalistów. Wyniki tej analizy właśnie opublikowaliśmy w raporcie portalu SwiatPrzychodni.pl.