Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Laryngolog
  3. Warszawa

Laryngolog Warszawa prywatnie

Na dzień 21-03-2023 w Warszawie jest 7 specjalistów laryngologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 290-299 PLN. Spośród lekarzy 6 przyjmuje dzieci.

Laryngolog Warszawa prywatnie - co musisz wiedzieć?

Laryngologia jest dziedziną medycyny zajmującą się leczeniem i rozpoznawaniem dolegliwości dotyczących gardła. Laryngolodzy specjalizują się w terapii dolegliwości takich jak: problemy z głosem czy zapalenie ucha środkowego. Laryngolodzy przeprowadzają badania i diagnostykę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi takich jak endoskopy.

Laryngolog specjalizuje się w leczeniu schorzeń związanych z narządami głosu i oddychania, w tym chorób gardła, nosa, uszu i szyi. Często diagnozuje i leczy zapalenie krtani, zapalenie zatok, polipy nosa, zaburzenia głosu i guzy szyi. W przypadku poważniejszych chorób, takich jak rak krtani, laryngolog może współpracować z innymi lekarzami w celu zapewnienia najlepszej możliwej opieki.

Laryngolog prywatnie w Warszawie może zlecić szereg badań, aby dokładnie zdiagnozować pacjenta. Mogą to być m.in. audiometria, endoskopowe badanie jamy ustnej i nosa, laryngoskopowe badaniestrun głosowych, czaszki. Wszystko to pozwala dokładnie zobrazować stan układu oddechowego i głosowego.

Do laryngologa powinno się udać, gdy pojawiają się objawy problemów z gardłem, mową, uszami oraz nosem. W przypadku bólu gardła, suchości w gardle, zaburzeń mowy, stłumionego głosu oraz problemów z oddychaniem przez nos należy skonsultować się z laryngologiem. Warto pamiętać, że wiele chorób gardła i uszu może mieć poważne konsekwencje, dlatego szybkie wykrycie i leczenie jest bardzo ważne.

Prywatna wizyta u laryngologa LUXMED w Warszawie - często zadawane pytania

Ile płaci się za prywatną wizytę u laryngologa w przychodniach LUX MED w Warszawie?

Ceny prywatnych konsultacji zaczynają się od 290-299 PLN.

Jak długo czeka się w Warszawie na odpłatną pomoc laryngologa?

Najszybciej można umówić się na prywatną wizytę za 1 dzień.

Ilu lekarzy laryngologów jest dostępnych w placówkach Grupy LUX MED w Warszawie?

W Warszawie przyjmuje 7 specjalistów laryngologów.

Czy do odbycia komercyjnej wizyty u lekarza laryngologa w Warszawie wymagane jest skierowanie?

Nie, prywatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Czy laryngolodzy w LUX MED przyjmują również dzieci?

Tak, w Warszawie można umówić się do 6 specjalistów dziecięcych.

Laryngolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKatowiceKrakówPoznańRzeszów.

W serwisie znajdziesz również laryngologa na NFZ w Warszawie.

Laryngolog prywatnie - polecane artykuły

Co zrobić, gdy szumi w uszach?

Co zrobić, gdy szumi w uszach?
Szumy uszne to dźwięki, które mogą być słyszane w jednym, obojgu uszach lub w głowie, a czasami i w uszach, i w głowie jednocześnie. Osoby, które skarżą się na szumy uszne mówią, że słyszą różne dźwięki między innymi piski, dzwonienie, dudnienie, gwizdy, szelesty.

Kataru u dzieci nie należy lekceważyć

Kataru u dzieci nie należy lekceważyć
Katar, z pozoru niegroźna dolegliwość, może prowadzić do groźnych powikłań. Wywołuje kaszel. Może być przyczyną infekcji gardła czy zapalenia oskrzeli. Najgroźniejszym powikłaniem długo utrzymującego się, źle leczonego kataru, jest zapalenie ucha.

Najczęstsze mity o szczepieniach przeciwko grypie

Najczęstsze mity o szczepieniach przeciwko grypie
Grypa jest chorobą niezbyt groźną, szczepienia przeciwko niej są mało skuteczne, a w razie zakażenia wystarczy wygrzać się w łóżku i łykać witaminę C – takie mity na temat grypy najczęściej pokutują wśród Polaków.