Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Neurolog
  3. Rzeszów

Neurolog Rzeszów prywatnie

Wg. stanu na 07-12-2023 w Rzeszowie jest 5 lekarzy neurologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest dziś. Ceny płatnych konsultacji zaczynają się od 170-259 zł.
Neurolodzy są również dostępni w innych miastach: KrakówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również neurologa na NFZ w Rzeszowie.

Neurolog prywatnie - polecane artykuły

Czy kolejki do lekarzy skróciły się za rządów PiS?

Czy kolejki do lekarzy skróciły się za rządów PiS?
W związku z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi postanowiliśmy zbadać, jak od momentu objęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość w 2015 roku, zmienił się czas oczekiwania na wizytę u lekarzy specjalistów. Wyniki tej analizy właśnie opublikowaliśmy w raporcie portalu SwiatPrzychodni.pl.

Wiesz, jakie objawy ma udar?

Wiesz, jakie objawy ma udar?
Udar jest pierwszą przyczyną trwałej niepełnosprawności Polaków i Polek po 40. roku życia, często wykluczając ich z życia społecznego. Tymczasem prostymi sposobami można przynajmniej części z nich zapobiec: modyfikacja stylu życia, szybkie rozpoznanie w razie udaru, a następnie leczenie i monitorowanie chorób, które zwiększają jego ryzyko mogą zdziałąć cuda.

Klinika "Budzik" budzi dzieci ze śpiączki

Klinika "Budzik" budzi dzieci ze śpiączki
Klinika "Budzik" to szpital dla dzieci w śpiączce po ciężkich urazach mózgu; działa przy Centrum Zdrowia Dziecka. Została uruchomiona z inicjatywy Fundacji "Akogo?" w lipcu 2013 r. Przez siedem miesięcy działania wybudziło się tu siedmioro dzieci.