Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Psycholog
  3. Warszawa

Psycholog Warszawa prywatnie

Na dzień 27-05-2024 w Warszawie jest 28 specjalistów psychologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 229 PLN.
Psycholodzy są również dostępni w innych miastach: GdańskKrakówPoznańWrocław.

W serwisie znajdziesz również psychologa na NFZ w Warszawie.

Psycholog prywatnie - polecane artykuły

Narodowy program ma zmniejszyć liczbę zachorowań na raka

Narodowy program ma zmniejszyć liczbę zachorowań na raka
Ograniczenie zachorowań na nowotwory złośliwe przez ich wczesne wykrywanie oraz poprzez promowanie profilaktyki - to główne założenia "Narodowego programu zwalczania chorób nowotworowych". Dzięki niemu zachorowalność na raka ma się zmniejszyć o ok. 10 proc.

Bakterie jelitowe mogą wpływać na ryzyko otyłości

Bakterie jelitowe mogą wpływać na ryzyko otyłości
Od wielu lat w Polsce i innych krajach rozwiniętych narasta epidemia nadwagi i otyłości, zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. W związku z tym, coraz więcej osób docieka, jakie są główne przyczyny tego niekorzystnego zjawiska. Niestety, łatwej, uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie nie ma, bo otyłość jest chorobą, której ryzyko zwiększa aż kilkadziesiąt różnych czynników, m.in. genetycznych, dietetycznych, psychologicznych , a także... ekonomicznych.

Krajowe Centrum ds. AIDS - czym się zajmuje

Krajowe Centrum ds. AIDS - czym się zajmuje
Polska bez nowych zakażeń HIV – to podstawowy cel Krajowego Centrum ds. AIDS. Centrum stara się zapobiegać rozprzestrzenianiu epidemii HIV/AIDS i zapewnia leczenie osobom zakażonym. Działania prowadzi pod hasłem: "Świadomi. Zaangażowani. Zjednoczeni w walce z AIDS".