Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Reumatolog
  3. Gdańsk

Reumatolog Gdańsk prywatnie

Na dzień 22-09-2023 w Gdańsku jest 3 lekarzy reumatologów przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 3 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 249 zł.

Reumatolog Gdańsk prywatnie - co musisz wiedzieć?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się terapią chorób związanych z układem ruchu i stawów. Lekarze z tej dziedziny zajmują się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń takich jak: artretyzm, reumatoidalne zapalenie stawów, uszkodzenie stawów, zapalenie mięśni i tkanek łącznych.

Reumatolog przyjmujący na płatnych wizytach w Gdańsku zbiera wywiad i wykonuje badania fizykalne, takie jak badanie stawów i mięśni, aby zdiagnozować chorobę. Mogą także wykonać dodatkowe badania, takie jak RTG, skan CT i rezonans magnetyczny (MRI), aby uzyskać lepsze zrozumienie stanu pacjenta.

Leczenie reumatologiczne może obejmować leki przeciwzapalne, leki przeciwbólowe, leki zmieniające przebieg choroby i fizjoterapię. W niektórych przypadkach, operacja może być konieczna. Reumatolog prywatnie może również zalecić zmiany w stylu życia, takie jak dieta i ćwiczenia fizyczne, aby pomóc pacjentowi złagodzić objawy.

Wśród dysfunkcji, z którymi radzą sobie reumatolodzy znajdują się między innymi reumatoidalne zapalenie stawów, ZS, zespół Sjogrena, artropatie, zapalenie kości i szpiku, zapalenie więzadeł, spondyloartropatie, RZS, zapalenie stawów związane z chorobami zakaźnymi. Reumatolodzy w Gdańsku pomagają swoim pacjentom leczyć bóle stawów i kości, a także dostarczają im informacji na temat możliwych sposobów zarządzania bólem.

Prywatna wizyta u reumatologa LUXMED w Gdańsku - często zadawane pytania

Jak dużo kosztuje prywatna wizyta u reumatologa w placówkach Grupy LUX MED w Gdańsku?

Ceny prywatnych porad zaczynają się od 249 zł.

Jak długo czeka się w Gdańsku na komercyjną wizytę u reumatologa?

Najszybciej można zarejestrować się na odpłatną konsultację za 3 dni.

Jak wielu specjalistów reumatologów jest dostępnych w przychodniach LUX MED w Gdańsku?

W Gdańsku dostępnych jest 3 lekarzy reumatologów.

Czy do odbycia komercyjnej wizyty u specjalisty reumatologa w Gdańsku potrzebne jest skierowanie?

Nie, prywatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Reumatolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczKrakówPoznańRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również reumatologa na NFZ w Gdańsku.

Reumatolog prywatnie - polecane artykuły

Oddziały geriatryczne leczą seniorów skuteczniej

Oddziały geriatryczne leczą seniorów skuteczniej
W Polsce działa 40 oddziałów geriatrycznych dla pacjentów w podeszłym wieku. Dysponują 700 łóżkami, ale skala potrzeb jest dużo większa. Oddziały oferują specjalistyczne leczenie, nierzadko stawiające na nogi pacjentów, którym lekarze innych specjalności nie umieli pomóc.

Fibromialgia - tajemnicza choroba, która boli

Fibromialgia - tajemnicza choroba, która boli
Fibromialgia to utrzymujący się długotrwale rozległy ból, któremu towarzyszy szereg innych dolegliwości, np. zaburzenia snu i nastroju. Przyczyny choroby nie są znane, rozpoznanie trwa długo, a leczenie jest niezwykle trudne. Zwłaszcza, że bólu nie są w stanie uśmierzyć leki, a wykonane podstawowe badania dają prawidłowy wynik.

Toczeń - groźna choroba autoimmunologiczna

Toczeń - groźna choroba autoimmunologiczna
Toczeń rumieniowaty układowy (TRU) - to groźna choroba zagrażająca życiu. Układ odpornościowy zamiast wspierać organizm, zaczyna go atakować, wywołuje stan zapalny i uszkadza różne narządy, np. nerki, płuca, serce czy mózg.