Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Reumatolog
  3. Kraków

Reumatolog Kraków prywatnie

Na dzień 21-03-2023 w Krakowie jest 2 lekarzy reumatologów przyjmujących prywatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 6 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 249 złotych.

Reumatolog Kraków prywatnie - co musisz wiedzieć?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się terapią chorób związanych z układem krążenia i stawów. Lekarze z tej dziedziny zajmują się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń takich jak: artretyzm, reumatoidalne zapalenie stawów, uszkodzenie stawów, zapalenie mięśni i tkanek łącznych.

Reumatolog przyjmujący prywatnie w Krakowie zbiera wywiad i wykonuje badania fizykalne, takie jak badanie stawów i mięśni, aby zdiagnozować chorobę. Mogą także wykonać dodatkowe badania, takie jak RTG, tomografia komputerowa (CT) i rezonans magnetyczny (MRI), aby uzyskać lepsze zrozumienie stanu pacjenta.

Leczenie reumatologiczne może obejmować leki przeciwzapalne, leki przeciwbólowe, leki zmieniające przebieg choroby i fizjoterapię. W niektórych przypadkach, interwencja chirurgiczna może być konieczna. Reumatolog prywatnie może również zalecić zmiany w stylu życia, takie jak dieta i ćwiczenia fizyczne, aby pomóc pacjentowi złagodzić objawy.

Wśród dysfunkcji, z którymi radzą sobie reumatolodzy znajdują się między innymi reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie stawów, zespół Sjogrena, artropatie, zapalenie kości i szpiku, zapalenie więzadeł, spondyloartropatie, reaktywne zapalenie stawów, zapalenie stawów związane z chorobami zakaźnymi. Reumatolodzy w Krakowie pomagają swoim pacjentom leczyć bóle stawów i kości, a także dostarczają im informacji na temat możliwych sposobów zarządzania bólem.

Prywatna wizyta u reumatologa LUXMED w Krakowie - często zadawane pytania

Jak dużo kosztuje prywatna wizyta u reumatologa w placówkach LUX MED w Krakowie?

Ceny prywatnych wizyt zaczynają się od 249 złotych.

Jak długo czeka się w Krakowie na prywatną konsultację reumatologa?

Najszybciej można zarejestrować się na odpłatną wizytę za 6 dni.

Jak wielu specjalistów reumatologów jest dostępnych w placówkach LUX MED w Krakowie?

W Krakowie dostępnych jest 2 lekarzy reumatologów.

Czy do odbycia komercyjnej wizyty u specjalisty reumatologa w Krakowie wymagane jest skierowanie?

Nie, prywatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Reumatolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskPoznańRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również reumatologa na NFZ w Krakowie.

Reumatolog prywatnie - polecane artykuły

Czy klimat może leczyć – o kuracjach uzdrowiskowych

Czy klimat może leczyć – o kuracjach uzdrowiskowych
Wykorzystywanie naturalnych zasobów przyrody w celach leczniczych ma bardzo długą, sięgającą czasów starożytnych tradycję. Współczesne badania potwierdziły terapeutyczne działanie wód mineralnych, borowiny i klimatu.

Najbardziej znane uzdrowiska w Polsce

Najbardziej znane uzdrowiska w Polsce
Uzdrowiska rozwijają się w miejscowościach bogatych w złoża kopalin leczniczych (wody, gazy, torfy); powstają też w miejscach o leczniczych właściwościach klimatu. W Polsce istnieje 45 uzdrowisk; w tych najbardziej znanych kuracjusze mają do dyspozycji ponad 20 sanatoriów.

Jak zmniejszyć ryzyko reumatoidalnego zapalenia stawów?

Jak zmniejszyć ryzyko reumatoidalnego zapalenia stawów?
Choroba najczęściej ujawnia się między 30. a 50. rokiem życia, kobiety chorują trzy razy częściej niż mężczyźni. To najczęściej rozpoznawana choroba zapalna stawów. Ryzyko wzrasta u palaczy oraz osób, u których w rodzinie ktoś już chorował. W Polsce choruje na RZS ok. 400 tys. osób.