Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Reumatolog
  3. Rzeszów

Reumatolog Rzeszów prywatnie

Wg. stanu na 30-05-2023 w Rzeszowie jest 1 lekarz reumatolog przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 16 dni. Ceny płatnych konsultacji zaczynają się od 249 zł.

Reumatolog Rzeszów prywatnie - co musisz wiedzieć?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się terapią chorób związanych z układem krążenia i stawów. Specjaliści z tej dziedziny zajmują się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń takich jak: artretyzm, reumatoidalne zapalenie stawów, uszkodzenie stawów, choroby tkanek łącznych.

Reumatolog przyjmujący prywatnie w Rzeszowie zbiera wywiad i wykonuje badania fizykalne, takie jak ocena stawów i mięśni, aby postawić diagnozę. Mogą także wykonać dodatkowe badania, takie jak zdjęcia rentgenowskie, skan CT i rezonans magnetyczny (MRI), aby uzyskać lepsze zrozumienie stanu pacjenta.

Leczenie reumatologiczne może obejmować leki przeciwzapalne, środki przeciwbólowe, leki modyfikujące chorobę i fizjoterapię. W niektórych przypadkach, operacja może być konieczna. Reumatolog prywatnie może również zalecić zmiany w stylu życia, takie jak odpowiednie odżywianie i ćwiczenia fizyczne, aby pomóc pacjentowi złagodzić objawy.

Wśród dysfunkcji, z którymi radzą sobie reumatolodzy znajdują się między innymi reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie stawów, choroba Sjogrena, zapalenia stawów, zapalenie kości i szpiku, zapalenie ścięgien, zapalenia stawów kręgosłupa, reaktywne zapalenie stawów, zapalenie stawów związane z chorobami zakaźnymi. Reumatolodzy w Rzeszowie pomagają swoim pacjentom zwalczać objawy chorób reumatycznych, a także dostarczają im informacji na temat skutecznych metod kontrolowania bólu.

Prywatna wizyta u reumatologa LUXMED w Rzeszowie - często zadawane pytania

Jak dużo kosztuje prywatna wizyta u reumatologa w placówkach LUX MED w Rzeszowie?

Ceny odpłatnych wizyt zaczynają się od 249 PLN.

Ile czeka się w Rzeszowie na prywatną pomoc reumatologa?

Najszybciej można zarejestrować się na odpłatną wizytę za 16 dni.

Jak wielu specjalistów reumatologów jest dostępnych w placówkach Grupy LUX MED w Rzeszowie?

W Rzeszowie dostępny jest 1 lekarz reumatolog.

Czy do odbycia odpłatnej wizyty u specjalisty reumatologa w Rzeszowie wymagane jest skierowanie?

Nie, komercyjne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Reumatolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKrakówPoznańWarszawa.

W serwisie znajdziesz również reumatologa na NFZ w Rzeszowie.

Reumatolog prywatnie - polecane artykuły

Szpitalne oddziały rehabilitacyjne - jak funkcjonują

Szpitalne oddziały rehabilitacyjne - jak funkcjonują
Sprawność fizyczną można odzyskać w ramach rehabilitacji prowadzonej w warunkach ambulatoryjnych, domowych, ale także w szpitalu. W uzasadnionych przypadkach Narodowy Fundusz Zdrowia finansuje pacjentowi kilkutygodniowy pobyt w szpitalnym oddziale rehabilitacyjnym.

Zespół cieśni nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstka
Zespół cieśni nadgarstka (ZCN) objawia się bólem, mrowieniem w nadgarstku i palcach. Chorzy mają trudności z zaciśnięciem pięści, skarżą się na osłabienie chwytu. Może być wynikiem uprawianego sportu (tenis, badminton) lub wykonywanej pracy (szycie, praca przy komputerze).

Czy klimat może leczyć – o kuracjach uzdrowiskowych

Czy klimat może leczyć – o kuracjach uzdrowiskowych
Wykorzystywanie naturalnych zasobów przyrody w celach leczniczych ma bardzo długą, sięgającą czasów starożytnych tradycję. Współczesne badania potwierdziły terapeutyczne działanie wód mineralnych, borowiny i klimatu.