Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Rezonans Magnetyczny
  3. Częstochowa

Rezonans Magnetyczny Częstochowa prywatnie

Wybierz typ badania:

Wg. stanu na dzień 13-07-2024 w Częstochowie umożliwiamy umówienie się na badanie rezonans magnetyczny w 2 miejscach. Najszybszy wolny termin jest za 3 dni. Ceny komercyjnych badań zaczynają się od 560-1490 PLN.
Pracownie rezonansu magnetycznego są również dostępne w innych miastach: GdańskKrakówŁódźOlsztynRzeszówToruńWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również pracownię rezonansu magnetycznego na NFZ w Częstochowie.

Rezonans Magnetyczny prywatnie - polecane artykuły

Tomografia, rezonans i USG - na czym polegają badania

Tomografia, rezonans i USG - na czym polegają badania
Tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, USG to badania, które są wykorzystywane w diagnozowaniu różnych schorzeń. Warto wiedzieć, na czym polegają i czy trzeba się do nich w sposób szczególny przygotować.

Pięć miesięcy od zniesienia limitów na świadczenia - jakie są efekty?

Pięć miesięcy od zniesienia limitów na świadczenia - jakie są efekty?
W kwietniu tego roku zlikwidowano limity na wykonywanie tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego oraz na zabiegi usuwania zaćmy. Celem działań resortu zdrowia miało być zlikwidowanie kolejek na te świadczenia. Wprowadzenie reformy poskutkowało zwiększeniem dostępności wymienionych usług medycznych w większości województw.

Mięśniaki macicy – częsty i uciążliwy problem

Mięśniaki macicy – częsty i uciążliwy problem
Mięśniaki macicy są uważane za najczęstsze łagodne nowotwory ginekologiczne u kobiet w wieku rozrodczym. Są przyczyną uciążliwych dolegliwości – silnych krwawień, bólów brzucha, a nawet mogą utrudniać zajście w ciążę.