Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Rezonans Magnetyczny
  3. Gdańsk

Rezonans Magnetyczny Gdańsk prywatnie

Wybierz typ badania:

Na dzień 21-02-2024 w Gdańsku umożliwiamy umówienie się na badanie rezonans magnetyczny w 1 miejscu. Pierwszy wolny termin jest dziś. Ceny komercyjnych badań zaczynają się od 480-1650 zł.
Pracownie rezonansu magnetycznego są również dostępne w innych miastach: CzęstochowaKatowiceLublinŁódźOlsztynPoznańWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również pracownię rezonansu magnetycznego na NFZ w Gdańsku.

Rezonans Magnetyczny prywatnie - polecane artykuły

Jakie ćwiczenia na problemy z kręgosłupem?

Jakie ćwiczenia na problemy z kręgosłupem?
Nawet 90 proc. ludzi, przynajmniej raz w życiu, skarżyło się na ból kręgosłupa. Jego źródłem najczęściej nie są urazy, tylko niewłaściwa postawa, nadwaga, stres - oceniają lekarze. Przewlekły, dokuczliwy ból zdecydowanie zmniejszy sumienne wykonywanie odpowiednich ćwiczeń.

Kiedy ból serca nie jest zawałem: fakty o dławicy piersiowej

Kiedy ból serca nie jest zawałem: fakty o dławicy piersiowej
Silny ból w klatce piersiowej - za mostkiem - nie zawsze oznacza zawał. Podobnie boli równie niebezpieczna dławica piersiowa. I choć w dławicy ból znika maksymalnie po 10 minutach wraz ustaniem wysiłku czy stresu, które go prowokują, trzeba jak najszybciej udać się do lekarza. Można poprawić sobie jakość życia, a niektórzy ratują dzięki diagnozie życie.

Tomografia, rezonans i USG - na czym polegają badania

Tomografia, rezonans i USG - na czym polegają badania
Tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, USG to badania, które są wykorzystywane w diagnozowaniu różnych schorzeń. Warto wiedzieć, na czym polegają i czy trzeba się do nich w sposób szczególny przygotować.