Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Rezonans Magnetyczny
  3. Kraków

Rezonans Magnetyczny Kraków prywatnie

Wybierz typ badania:

Na dzień 21-02-2024 w Krakowie umożliwiamy umówienie się na badanie rezonans magnetyczny w 2 miejscach. Pierwszy dostępny termin jest dziś. Ceny komercyjnych badań zaczynają się od 590-1820 złotych.
Pracownie rezonansu magnetycznego są również dostępne w innych miastach: CzęstochowaGdańskLublinŁódźPoznańRzeszówWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również pracownię rezonansu magnetycznego na NFZ w Krakowie.

Rezonans Magnetyczny prywatnie - polecane artykuły

Kiedy miłość staje się chorobą

Kiedy miłość staje się chorobą
Miłość wydaje się cudownym uczuciem: dodaje sił i sprawia, że całymi dniami bujamy w obłokach. Czasami jednak można kochać za bardzo, co prowadzi do zaniedbywania siebie, swoich spraw, bliskich. Niektórzy odrzuceni mogą być nawet agresywni. Można uzależnić się od miłości?

Narodowy program ma zmniejszyć liczbę zachorowań na raka

Narodowy program ma zmniejszyć liczbę zachorowań na raka
Ograniczenie zachorowań na nowotwory złośliwe przez ich wczesne wykrywanie oraz poprzez promowanie profilaktyki - to główne założenia "Narodowego programu zwalczania chorób nowotworowych". Dzięki niemu zachorowalność na raka ma się zmniejszyć o ok. 10 proc.

Jakie ćwiczenia na problemy z kręgosłupem?

Jakie ćwiczenia na problemy z kręgosłupem?
Nawet 90 proc. ludzi, przynajmniej raz w życiu, skarżyło się na ból kręgosłupa. Jego źródłem najczęściej nie są urazy, tylko niewłaściwa postawa, nadwaga, stres - oceniają lekarze. Przewlekły, dokuczliwy ból zdecydowanie zmniejszy sumienne wykonywanie odpowiednich ćwiczeń.