Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Rezonans Magnetyczny
  3. Poznań

Rezonans Magnetyczny Poznań prywatnie

Wybierz typ badania:

Wg. stanu na dzień 21-02-2024 w Poznaniu umożliwiamy umówienie się na badanie rezonans magnetyczny w 3 miejscach. Pierwszy dostępny termin jest dziś. Ceny płatnych badań zaczynają się od 620-1650 zł.
Pracownie rezonansu magnetycznego są również dostępne w innych miastach: GdańskKatowiceKrakówLublinŁódźRzeszówToruńWrocław.

W serwisie znajdziesz również pracownię rezonansu magnetycznego na NFZ w Poznaniu.

Rezonans Magnetyczny prywatnie - polecane artykuły

Tomografia, rezonans i USG - na czym polegają badania

Tomografia, rezonans i USG - na czym polegają badania
Tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, USG to badania, które są wykorzystywane w diagnozowaniu różnych schorzeń. Warto wiedzieć, na czym polegają i czy trzeba się do nich w sposób szczególny przygotować.

Kiedy miłość staje się chorobą

Kiedy miłość staje się chorobą
Miłość wydaje się cudownym uczuciem: dodaje sił i sprawia, że całymi dniami bujamy w obłokach. Czasami jednak można kochać za bardzo, co prowadzi do zaniedbywania siebie, swoich spraw, bliskich. Niektórzy odrzuceni mogą być nawet agresywni. Można uzależnić się od miłości?

Narodowy program ma zmniejszyć liczbę zachorowań na raka

Narodowy program ma zmniejszyć liczbę zachorowań na raka
Ograniczenie zachorowań na nowotwory złośliwe przez ich wczesne wykrywanie oraz poprzez promowanie profilaktyki - to główne założenia "Narodowego programu zwalczania chorób nowotworowych". Dzięki niemu zachorowalność na raka ma się zmniejszyć o ok. 10 proc.