Świat Przychodni
  1. Pielęgniarka (POZ)
  2. Lubelskie

Pielęgniarka (POZ), Tomaszów Lubelski

  • Biała Podlaska
  • Biłgoraj
  • Chełm
  • Kraśnik
  • Lubartów
  • Lublin
  • Łuków
  • Puławy
  • Świdnik
  • Zamość
  • Bełżyce
  • Bychawa
  • Dęblin
  • Hrubieszów
  • Janów Lubelski
  • Kock
  • Krasnystaw
  • Łęczna
  • Międzyrzec Podlaski
  • Nałęczów
  • Opole Lubelskie
  • Parczew
  • Poniatowa
  • Radzyń Podlaski
  • Rejowiec Fabryczny
  • Ryki
  • Szczebrzeszyn
  • Terespol
  • Tomaszów Lubelski
  • Włodawa
Logo NFZ

NZOZ Centrum Zdrowia B.Kostykiewicz i Wspólnicy

NZOZ Centrum Zdrowia B.Kostykiewicz i Wspólnicy na mapie
  • Pielęgniarka POZ
1.0/5
3 opinie
Petera 3
Tomaszów Lubelski
Logo NFZ

Poradnia Rodzinna

Poradnia Rodzinna na mapie
  • Pielęgniarka POZ
1.4/5
8 opinii
Petera 3
Tomaszów Lubelski
Logo NFZ

SPZOZ w Tomaszowie Lubelskim

SPZOZ w Tomaszowie Lubelskim na mapie
  • Pielęgniarka POZ
1.0/5
4 opinie
Petera 1
Tomaszów Lubelski

Pielęgniarka (POZ) na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Pielęgniarka POZ

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Jak poprawnie się opalać?

Jak poprawnie się opalać?

Jak ubierać się zimą

Jak ubierać się zimą

Jak spakować apteczkę podróżną na wakacje w Turcji?

Jak spakować apteczkę podróżną na wakacje w Turcji?

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

NZOZ Przychodnia Lekarska "Remedium"
Jestem po pierwszym szczepieniu na Covid w tej przychodni. Pozytywne wrażenie o pracy zarówno pani w administracji - duża przychylność i elastyczność w podejmow
Skoczny pacjent
11-03-2021 06:26
5/5
Opieka i Usługi Medyczne Paulina Pawlaczyk
Czasami lepiej skorzystać z porady pielęgniarskiej, jak jakiegoś konowała z POZ, szkoda tylko, że nie mogą zamknąć całej wizyty zwolnieniem na 7 - 14 dni. Polec
Bambaryła
16-10-2021 13:01
5/5
Przychodnia Rodzinna Vio-Zal Zaleska Violetta
Czara goryczy się przelała!!Personel pielęgniarski- w większości-z zerem empatii, opryskliwy,wykrzykujący do pacjentów,z zerem szacunku i to trwa i trwa już lat
Krystyna
23-07-2024 15:56
1/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt