Świat Przychodni
  1. Profilaktyka chorób odtytoniowych
  2. Kujawsko-Pomorskie

Profilaktyka chorób odtytoniowych, Nakło nad Notecią

  • Brodnica
  • Bydgoszcz
  • Chełmno
  • Grudziądz
  • Inowrocław
  • Nakło nad Notecią
  • Rypin
  • Świecie
  • Toruń
  • Włocławek

Niestety nie odnaleziono żadnych placówek spełniających wybrane warunki.

Najbliższe miasta Nakło nad Notecią ośrodki, w których jest profilaktyka chorób odtytoniowych to:

  • Kujawsko - Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy - 26km
  • NZOZ - Centrum Medyczne "Farma-Med" w Inowrocławiu - 58km
  • Miejsko-Gminna Przychodnia w Świeciu - 63km
  • Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów - 94km
  • SPZOZ Przychodnia Lekarska im. Marii Orlikowskiej - Płaczek - 111km

Polecane artykuły

Apteczna wyprawka dla noworodka

Apteczna wyprawka dla noworodka

Wzmocnij swoją odporność wiosną z witaminą C 1000

Wzmocnij swoją odporność wiosną z witaminą C 1000

Powrót pielęgniarki do zawodu po kilkuletniej przerwie

Powrót pielęgniarki do zawodu po kilkuletniej przerwie

Profilaktyka chorób odtytoniowych na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Profilaktyka chorób odtytoniowych

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Zespół cieśni nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstka

Jak rozpoznać dni płodne?

Jak rozpoznać dni płodne?

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

Jolanta Kowalska
zawsze bałem sie leczenia zębów,a w tym gabinecie wyleczyłem się z tego,również polecam
łukasz
20-01-2014 10:11
5/5
NZOZ Położnictwo- Ginekologia Jadwiga Grzelak
Nie polecam pani dr.Grzelak mam nadzieję ze nowa Pani Dyrektor coś z tym zrobi jest arogancka do pacjentek .Przychodząc do gabinetu chcialam potwierdzić ciążę
Ewa
03-03-2025 07:50
1/5
Diana Gadt-Frączek, Piotr Frączek - NZOZ Id-Med Diana Gadt-Frączek i Piotr Frączek
Chciałabym się podzielić moją opinią i odczuciami, jakie towarzyszyły mi podczas ostatniej wizyty. Kompletny brak szacunku dla pacjenta. Będąc na wizycie, czuła
Kamila
29-10-2016 16:04
1/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt