Profilaktyka gruźlicy
Świętokrzyskie
Profilaktyka gruźlicy, Włoszczowa
Busko-Zdrój
Jędrzejów
Kielce
Końskie
Ostrowiec Świętokrzyski
Pińczów
Sandomierz
Skarżysko-Kamienna
Starachowice
Staszów
Bodzentyn
Chęciny
Chmielnik
Ćmielów
Daleszyce
Kazimierza Wielka
Koprzywnica
Kunów
Małogoszcz
Opatów
Osiek
Ożarów
Połaniec
Sędziszów
Skalbmierz
Stąporków
Suchedniów
Wąchock
Włoszczowa
Zawichost
Danuta Górak IPP
Profilaktyka gruźlicy
brak opinii
+ dodaj opinię
Mleczarska 11
Włoszczowa
Luiza Jaszewska-Chalastra NZOZ Przychodnia Rodzinna "Zdrowie"
Profilaktyka gruźlicy
1.0
/5
2 opinie
Mleczarska 11
Włoszczowa
NZOZ "Medical"
Profilaktyka gruźlicy
1.0
/5
1 opinia
Mleczarska 11
Włoszczowa
NZOZ "Novomed"
Profilaktyka gruźlicy
4.0
/5
1 opinia
Sportowa 7
Włoszczowa
Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie - Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II
Profilaktyka gruźlicy
3.9
/5
11 opinii
Żeromskiego 28
Włoszczowa
Zespół Placówek Lecznictwa Ambulatoryjnego Caritas Diecezji Kieleckiej w Kielcach
Profilaktyka gruźlicy
brak opinii
+ dodaj opinię
Mleczarska 11
Włoszczowa
Zespół Placówek Lecznictwa Ambulatoryjnego Caritas Diecezji Kieleckiej w Kielcach
Profilaktyka gruźlicy
brak opinii
+ dodaj opinię
Os.Broniewskiego 7a
Włoszczowa
Profilaktyka gruźlicy na
NFZ
W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:
Profilaktyka gruźlicy
Szukasz specjalisty na NFZ?
Dermatolog
Endokrynolog
Laryngolog
Okulista
Ortopeda
Rehabilitacja
Pokaż więcej
Polecane artykuły
Lato, lato zostań na skórze dłużej!
Ebola mniej zakaźna niż grypa
Co każdy powinien wiedzieć o cukrzycy?
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
ISPL J.Bieńkowski
Niepolecam nikomu tego ortodonty, brak podejścia do pacjenta, podnosi głos nawet na dzieci niezna się kompletnie na wykonywanej pracy.
Ania
29-12-2017 12:30
1/5
"Promadent" Centrum Stomatologiczne
Absolutnie odradzam, przez telefon zapewniano mnie, że leczą kanałowo pod mikroskopem, dzwoniłam kilka razy. Specjalnie jechałam pociągiem po uzyskaniu przepust
Klaudia
23-05-2024 17:05
1/5
NZOZ "Homo Homini"
Bardzo pomocne i miłe panie w rejestracji. Mimo ogromu pracy jaką mają, zawsze pomocne i uśmiechnięte.
Magdalena
16-05-2025 09:57
5/5