Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Chirurg
  3. Poznań

Chirurg Poznań prywatnie

Wg. stanu na dzień 04-10-2023 w Poznaniu jest 3 lekarzy chirurgów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 269 zł.

Chirurg Poznań prywatnie - co musisz wiedzieć?

Lekarz specjalizujący się w chirurgii ogólnej to osoba, która zajmuje się zabiegami na całym ciele, włącznie z jamą brzuszną, klatką piersiową i układem pokarmowym. Chirurg ogólny identyfikuje choroby, planuje leczenie i realizuje operacje w celu usunięcia choroby lub uszkodzenia ciała. Podczas zabiegu chirurg ogólny używa narzędzi chirurgicznych do cięcia tkanek, usuwania chorobowo zmienionych narządów lub naprawy uszkodzeń wewnętrznych. Chirurg ogólny musi być kompetentny w zakresie anatomii ciała, chorób i technik chirurgicznych.

Badania jakie może zlecić chirurg ogólny na płatnych wizytach w Poznaniu to tomografia komputerowa, MRI, badania laboratoryjne, endoskopia, badanie histopatologiczne oraz wiele innych. Każde badanie jest zależne od choroby, której pacjent może doznać.

Do chirurga ogólnego powinno zgłosić się w przypadku wystąpienia różnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby jelit (takie jak choroba wrzodowa, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba Crohna), nieprawidłowe guzy (np. rak piersi, rak jelita grubego), uszkodzenia organów wewnętrznych (np. złamania żeber, urazy wątroby, pęknięcie śledziony), choroby układu krążenia (np. miażdżyca, choroba niedokrwienna serca), choroby płuc (takie jak rak płuca, zapalenie płuc), a także w przypadku owrzodzeń lub zakażeń, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Chirurg ogólny w Poznaniu przyjmujący prywatnie może pracować w szpitalach, klinikach i przychodniach. Oprócz operacji, lekarz ten zarządza opieką nad pacjentami przed i po operacji oraz diagnozuje objawy chorób i zaleca odpowiednie leczenie.

Chirurg ogólny to osoba, która musi być precyzyjna, rzetelna i umieć pracować pod presją. Zawód ten wymaga głębokiej wiedzy i doświadczenia. Chirurg ogólny to istotne ogniwo w systemie opieki zdrowotnej, zapewniając pacjentom niezbędne procedury chirurgiczne, aby poprawić jakość ich życia i zdrowia.

Prywatna wizyta u chirurga LUXMED w Poznaniu - często zadawane pytania

Jak dużo kosztuje prywatna wizyta u chirurga w placówkach LUX MED w Poznaniu?

Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 269 zł.

Ile wynosi czas oczekiwania w Poznaniu na prywatną wizytę u chirurga?

Najszybciej można zarejestrować się na odpłatną wizytę za 1 dzień.

Jak wielu specjalistów chirurgów jest dostępnych w placówkach Grupy LUX MED w Poznaniu?

W Poznaniu dostępnych jest 3 lekarzy chirurgów.

Czy do odbycia prywatnej wizyty u specjalisty chirurga w Poznaniu wymagane jest skierowanie?

Nie, odpłatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Chirurdzy są również dostępni w innych miastach: GdańskKatowiceKrakówRzeszówSzczecinToruńWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również chirurga na NFZ w Poznaniu.

Chirurg prywatnie - polecane artykuły

Z odciskiem do podologa

Z odciskiem do podologa
Odciski czy deformacje paznokci, które nie wydają się poważnym problemem, mogą powodować ból uniemożliwiający normalne poruszanie się. Nie wszyscy wiedzą, że specjalistą, który w takiej sytuacji może pomóc, jest podolog. O wiele częściej wizyty u niego potrzebują kobiety.

Bąblowica - trudna do wykrycia choroba pasożytnicza

Bąblowica - trudna do wykrycia choroba pasożytnicza
Bąblowica to pasożytnicza choroba wywoływana przez tasiemce bąblowcowe. U człowieka najczęściej osadzają się one w wątrobie. Objawy choroby zwykle występują po wielu latach od zarażenia, co opóźnia leczenie i zmniejsza szanse na uratowanie życia pacjenta.

Haluksy, czyli kłopoty z koślawymi paluchami

Haluksy, czyli kłopoty z koślawymi paluchami
Haluksy to nabyta deformacja stopy, a jej najbardziej charakterystycznym elementem jest odstawanie palucha do boku (koślawość). Nie jest to, niestety, tylko defekt kosmetyczny. Z czasem haluksy mogą powodować nie tylko kłopoty z noszeniem butów, ale też znaczny ból.