Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Kardiolog
  3. Warszawa

Kardiolog Warszawa prywatnie

Na dzień 07-12-2023 w Warszawie jest 13 specjalistów kardiologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 249-299 PLN.
Kardiolodzy są również dostępni w innych miastach: GdańskKatowiceKrakówŁódźPoznańRzeszów.

W serwisie znajdziesz również kardiologa na NFZ w Warszawie.

Kardiolog prywatnie - polecane artykuły

Zmagania z zawałem serca nie kończą się w szpitalu

Zmagania z zawałem serca nie kończą się w szpitalu
Zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej ratuje życie zawałowców, jednak na tym nie kończą się zmagania chorego z chorobą wieńcową. One dopiero się zaczynają. Trzeba uniknąć kolejnego zawału.

Systemy telemedyczne w Polsce

Systemy telemedyczne w Polsce
Dzięki systemom telemedycznym wykorzystującym łącza telefoniczne lub internetowe można przesłać do specjalistycznego ośrodka wyniki badań, np. rtg, ekg, tomografii komputerowej. Na tej podstawie lekarz może postawić diagnozę bez konieczności osobistej wizyty pacjenta nawet w odległym szpitalu lub gabinecie.

Uważaj na napoje energetyzujące

Uważaj na napoje energetyzujące
Tzw. energy drinki mają większy wpływ na ciśnienie krwi niż inne napoje zawierające kofeinę, a u osób z nadciśnieniem mogą wywoływać poważne problemy zdrowotne. Jeśli masz podwyższone ciśnienie, lepiej w ogóle nie sięgaj po takie napoje, a jeśli potrzebujesz zastrzyku energii - wybierz sport lub filiżankę kawy.