Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Psychiatra
  3. Kraków

Psychiatra Kraków prywatnie

Na dzień 13-04-2024 w Krakowie jest 4 lekarzy psychiatrów przyjmujących prywatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 3 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 279-319 złotych.
Psychiatrzy są również dostępni w innych miastach: RzeszówWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również psychiatrę na NFZ w Krakowie.

Psychiatra prywatnie - polecane artykuły

Zakłady psychiatryczne wykonujące obserwację na zlecenie sądu

Zakłady psychiatryczne wykonujące obserwację na zlecenie sądu
Obserwacja w szpitalu psychiatrycznym może być zarządzona wobec osoby oskarżonej w sprawach dużej wagi, gdy okoliczności wskazują, że sprawca może być chory psychicznie lub motywy zarzucanych mu czynów są niejasne. Wykonujące ją zakłady muszą spełniać określone w przepisach wymogi.

Marihuana wpływa na rozrodczość?

Marihuana wpływa na rozrodczość?
Palenie tytoniu przez ciężarną kobietę z pewnością szkodzi rozwijającemu się dziecku – na przykład takie  dzieci rodzą się mniejsze i są bardziej narażone na rozwój niektórych chorób – na przykład alergii. A co wiemy o marihuanie?

Do jakiego specjalisty potrzebujesz skierowanie?

Do jakiego specjalisty potrzebujesz skierowanie?
Kiedy coś się dzieje ze zdrowiem, z coraz większym niepokojem obserwuje się kolejne symptomy. Zastanawiając się, co jest nie w porządku, powinno się udać do lekarza pierwszego kontaktu. W zależności od jego diagnozy lub poczynionych obserwacji może skierować pacjenta na badania, zastosować leczenie lub wystawić skierowanie do lekarza specjalisty.