Świat Przychodni
  1. Leczenie stomatologiczne pod narkozą
  2. Dolnośląskie

Leczenie stomatologiczne pod narkozą, Świdnica

  • Bolesławiec
  • Dzierżoniów
  • Głogów
  • Jelenia Góra
  • Legnica
  • Lubin
  • Oleśnica
  • Świdnica
  • Wałbrzych
  • Wrocław

Niestety nie odnaleziono żadnych placówek spełniających wybrane warunki.

Najbliższe miasta Świdnica ośrodki, w których jest leczenie stomatologiczne pod narkozą to:

  • Medyczne Centrum Innowacji Wrocław - 49km
  • NZOZ Przychodnia Stomatologiczno- Chirurgiczna "Uśmiech" - 51km
  • NZOZ Centrum Stomatologii Ada-Dent - 55km
  • Prywatne Centrum Stomatologiczne - 74km
  • NZOZ Centrum Stomatologii Ada-Dent - 89km

Polecane artykuły

Alpakoterapia - wspomaga rehabilitację niepełnosprawnych

Alpakoterapia - wspomaga rehabilitację niepełnosprawnych

Choroba Alzheimera - jak rozpoznać objawy?

Choroba Alzheimera - jak rozpoznać objawy?

Teleporada w ginekologii: kiedy wystarczy konsultacja online, a kiedy potrzebna jest wizyta stacjonarna?

Teleporada w ginekologii: kiedy wystarczy konsultacja online, a kiedy potrzebna jest wizyta stacjonarna?

Leczenie stomatologiczne pod narkozą na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Leczenie stomatologiczne pod narkozą

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Zalety stosowania masła kakaowego do opalania

Zalety stosowania masła kakaowego do opalania

Samodzielna walka z katarem – poznaj nasze sposoby!

Samodzielna walka z katarem – poznaj nasze sposoby!

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w Warszawie
Pacjentów dużo, ale obsługa przebiega bardzo sprawnie, terminy krótkie, personel uprzejmy. Miałem dwa zabiegi irydotomii laserowej i wymianę soczewki w oku. Wsz
Witek
07-03-2023 11:47
5/5
Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku
PRZEMIŁA OBŁUGA,A PANI ORDYNATOR CUDOWNA KOBIETA. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ ZDRÓWKA. JUKLA
JULIA
31-10-2022 11:14
4/5
Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Obsługa dobra . Gruby ordynator chirurgii okropny nie udzielający informacji . Może czeka na koperty.
Paulina
26-02-2019 21:01
3/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt