Pielęgniarka (POZ)
Łódzkie
Pielęgniarka (POZ), Rawa Mazowiecka
Bełchatów
Kutno
Łódź
Pabianice
Piotrków Trybunalski
Radomsko
Skierniewice
Tomaszów Mazowiecki
Zduńska Wola
Zgierz
Aleksandrów Łódzki
Brzeziny
Głowno
Koluszki
Konstantynów Łódzki
Łask
Łęczyca
Łowicz
Opoczno
Ozorków
Pajęczno
Poddębice
Rawa Mazowiecka
Sieradz
Sulejów
Tuszyn
Wieluń
Wieruszów
Zelów
Żychlin
Centrum Optyczno Okulistyczne Szeliga
Pielęgniarka POZ
brak opinii
+ dodaj opinię
Targowa 2a
Rawa Mazowiecka
NZOZ "Centrum Medyczne Verbena"
Pielęgniarka POZ
2.3
/5
14 opinii
Krakowska 9
Rawa Mazowiecka
NZOZ "Raw-Medica"
Pielęgniarka POZ
brak opinii
+ dodaj opinię
Słowackiego 68
Rawa Mazowiecka
NZOZ Przychodnia Lekarska "Remedium"
Pielęgniarka POZ
brak opinii
+ dodaj opinię
Kościuszki 1
Rawa Mazowiecka
NZOZ Przychodnia Lekarska "Remedium"
Pielęgniarka POZ
2.9
/5
46 opinii
Polna 2b
Rawa Mazowiecka
NZOZ Vita - Med
Pielęgniarka POZ
brak opinii
+ dodaj opinię
Sierzchowy 61
Rawa Mazowiecka
Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna w Rawie Mazowieckiej
Pielęgniarka POZ
brak opinii
+ dodaj opinię
Niepodległości 8
Rawa Mazowiecka
Pielęgniarka (POZ) na
NFZ
W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:
Pielęgniarka POZ
Szukasz specjalisty na NFZ?
Dermatolog
Endokrynolog
Laryngolog
Okulista
Ortopeda
Rehabilitacja
Pokaż więcej
Polecane artykuły
Cukier stał się przyprawą - trop go!
Najpierw teza, potem liczby. Problem z tekstem Zero.pl
Kwarantanna – wszystko, co warto o niej wiedzieć
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
NZOZ Przychodnia Lekarska "Remedium"
Jestem po pierwszym szczepieniu na Covid w tej przychodni. Pozytywne wrażenie o pracy zarówno pani w administracji - duża przychylność i elastyczność w podejmow
Skoczny pacjent
11-03-2021 06:26
5/5
Opieka i Usługi Medyczne Paulina Pawlaczyk
Czasami lepiej skorzystać z porady pielęgniarskiej, jak jakiegoś konowała z POZ, szkoda tylko, że nie mogą zamknąć całej wizyty zwolnieniem na 7 - 14 dni. Polec
Bambaryła
16-10-2021 13:01
5/5
Przychodnia Rodzinna Vio-Zal Zaleska Violetta
Czara goryczy się przelała!!Personel pielęgniarski- w większości-z zerem empatii, opryskliwy,wykrzykujący do pacjentów,z zerem szacunku i to trwa i trwa już lat
Krystyna
23-07-2024 15:56
1/5