Pielęgniarka (POZ)
Łódzkie
Pielęgniarka (POZ), Łowicz
Bełchatów
Kutno
Łódź
Pabianice
Piotrków Trybunalski
Radomsko
Skierniewice
Tomaszów Mazowiecki
Zduńska Wola
Zgierz
Aleksandrów Łódzki
Brzeziny
Głowno
Koluszki
Konstantynów Łódzki
Łask
Łęczyca
Łowicz
Opoczno
Ozorków
Pajęczno
Poddębice
Rawa Mazowiecka
Sieradz
Sulejów
Tuszyn
Wieluń
Wieruszów
Zelów
Żychlin
Medicenter
Pielęgniarka POZ
2.4
/5
36 opinii
3 Maja 13, 15
Łowicz
NZOZ Centrum Medyczne Łowicz
Pielęgniarka POZ
brak opinii
+ dodaj opinię
Ułańska 2
Łowicz
NZOZ Centrum Medyczne Łowicz
Pielęgniarka POZ
brak opinii
+ dodaj opinię
Świętojańska 1/3b
Łowicz
NZOZ Centrum Zdrowia "Academos"
Pielęgniarka POZ
2.7
/5
7 opinii
Iłowska 1/3
Łowicz
NZOZ Kaliska w Łowiczu
Pielęgniarka POZ
2.6
/5
5 opinii
pl. Stary Rynek 16
Łowicz
NZOZ Lekarz
Pielęgniarka POZ
1.0
/5
1 opinia
Podrzeczna 7A
Łowicz
NZOZ Łowicka Przychodnia Zdrowia
Pielęgniarka POZ
brak opinii
+ dodaj opinię
Mostowa 4
Łowicz
NZOZ Medicare
Pielęgniarka POZ
1.0
/5
2 opinie
Ułańska 34b
Łowicz
NZOZ Vitamed Bartłomiej Wróblewski
Pielęgniarka POZ
3.0
/5
32 opinie
Armii Krajowej 51
Łowicz
NZOZ Wigor
Pielęgniarka POZ
5.0
/5
1 opinia
Batalionów Chłopskich 2b
Łowicz
Pielęgniarka (POZ) na
NFZ
W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:
Pielęgniarka POZ
Szukasz specjalisty na NFZ?
Dermatolog
Endokrynolog
Laryngolog
Okulista
Ortopeda
Rehabilitacja
Pokaż więcej
Polecane artykuły
Pielęgnacja ogrodu wycisza i rehabilituje
Mity niesłusznie zniechęcające do karmienia piersią
Pakowanie apteczki na wakacje – tych rzeczy nie możesz pominąć!
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "Serduszko"
Pielęgniarki bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjentów i zawsze z uśmiechem
EWA
30-11-2021 12:31
5/5
Janiszewski i Partnerzy
Jest masakra dwie kobiety jedna lat druga stoji i nie można dodzwonić się topo cholerę ta rejestracja telefoniczna wam byłam teraz w przychodni i numer zaję
Anonim
08-11-2021 07:49
2/5
NZOZ "Zdrowie" Lekarzy Dudzińska, Duda-Chełstowska, Mojska
Przykro mi to pisać, ale... żenada. Serio....lekarze albo na urlopach , albo olewający . Nie przesadzam. Takie mam doświadczenie.
marek
16-06-2021 17:49
1/5