Świat Przychodni
  1. Pielęgniarka (POZ)
  2. Łódzkie

Pielęgniarka (POZ), Aleksandrów Łódzki

  • Bełchatów
  • Kutno
  • Łódź
  • Pabianice
  • Piotrków Trybunalski
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Zduńska Wola
  • Zgierz
  • Aleksandrów Łódzki
  • Brzeziny
  • Głowno
  • Koluszki
  • Konstantynów Łódzki
  • Łask
  • Łęczyca
  • Łowicz
  • Opoczno
  • Ozorków
  • Pajęczno
  • Poddębice
  • Rawa Mazowiecka
  • Sieradz
  • Sulejów
  • Tuszyn
  • Wieluń
  • Wieruszów
  • Zelów
  • Żychlin
Logo NFZ

Centrum Medyczne Ka-Med

Centrum Medyczne Ka-Med na mapie
  • Pielęgniarka POZ
1.0/5
2 opinie
Wojska Polskiego 69
Aleksandrów Łódzki
Logo NFZ

Centrum Medyczne Unimed

Centrum Medyczne Unimed na mapie
  • Pielęgniarka POZ
4.0/5
4 opinie
Senatorska 2
Aleksandrów Łódzki
Logo NFZ

SPZOZ Aleksandrów Ł

SPZOZ Aleksandrów Ł na mapie
  • Pielęgniarka POZ
1.0/5
3 opinie
Marii Skłodowskiej - Curie 1
Aleksandrów Łódzki

Pielęgniarka (POZ) na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Pielęgniarka POZ

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Karetki wodne na Mazurach pomogły tysiącom żeglarzy

Karetki wodne na Mazurach pomogły tysiącom żeglarzy

Wirus HCV – mniej zakażeń niż sądzono

Wirus HCV – mniej zakażeń niż sądzono

Mleko matki - najwłaściwszy pokarm dla niemowlęcia

Mleko matki - najwłaściwszy pokarm dla niemowlęcia

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

NZOZ Przychodnia Lekarska "Remedium"
Jestem po pierwszym szczepieniu na Covid w tej przychodni. Pozytywne wrażenie o pracy zarówno pani w administracji - duża przychylność i elastyczność w podejmow
Skoczny pacjent
11-03-2021 06:26
5/5
Opieka i Usługi Medyczne Paulina Pawlaczyk
Czasami lepiej skorzystać z porady pielęgniarskiej, jak jakiegoś konowała z POZ, szkoda tylko, że nie mogą zamknąć całej wizyty zwolnieniem na 7 - 14 dni. Polec
Bambaryła
16-10-2021 13:01
5/5
Przychodnia Rodzinna Vio-Zal Zaleska Violetta
Czara goryczy się przelała!!Personel pielęgniarski- w większości-z zerem empatii, opryskliwy,wykrzykujący do pacjentów,z zerem szacunku i to trwa i trwa już lat
Krystyna
23-07-2024 15:56
1/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt