Świat Przychodni
  1. Profilaktyka chorób odtytoniowych
  2. Podlaskie

Profilaktyka chorób odtytoniowych, Białystok

  • Augustów
  • Białystok
  • Bielsk Podlaski
  • Grajewo
  • Hajnówka
  • Łapy
  • Łomża
  • Sokółka
  • Suwałki
  • Zambrów

Niestety nie odnaleziono żadnych placówek spełniających wybrane warunki.

Najbliższe miasta Białystok ośrodki, w których jest profilaktyka chorób odtytoniowych to:

  • Centrum Medyczno-Diagnostyczne - 123km
  • Centrum Medyczno-Diagnostyczne - 123km
  • Centrum Medyczno-Diagnostyczne - 144km
  • Centrum Medyczno-Diagnostyczne - 151km
  • Centrum Medyczno-Diagnostyczne - 152km

Polecane artykuły

Karetki wodne na Mazurach pomogły tysiącom żeglarzy

Karetki wodne na Mazurach pomogły tysiącom żeglarzy

Marihuana - jak wpływa na młody organizm

Marihuana - jak wpływa na młody organizm

Rola diety po usunięciu woreczka żółciowego - jak dostosować nawyki żywieniowe dla zdrowia żółciowego układu trawiennego

Rola diety po usunięciu woreczka żółciowego - jak dostosować nawyki żywieniowe dla zdrowia żółciowego układu trawiennego

Profilaktyka chorób odtytoniowych na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Profilaktyka chorób odtytoniowych

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne

Przewlekły katar i zatkany nos - kiedy można podejrzewać alergię?

Przewlekły katar i zatkany nos - kiedy można podejrzewać alergię?

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

NZOZ "Zdrowie"
Codzienna Stomatologia kosmetologia mikołowska, na wizyty ortodontyczno dentystyczne tam wchodzcie z dziecmi, chory psychicznie konował babcyński robi bez zgody
Pacjent
28-03-2026 10:41
1/5
Gabinet Stomatologiczny
POLECAM wszystkim.Jestem bardzo zadowolony z leczenia,profesjonalne podejście ,sprawnie,dokładnie i bez bólu.Nigdzie nie trzeba chodzić bo RTG na miejscu.Dzięki
TOMASZ
02-09-2019 15:34
5/5
Stanisław Izdebski
Byłam miesiąc temu rejestrowana w przychodni miałam mieć 1nr. A jest 8nr. Go ginekologa rejestratorka ma wybranych pacjentów 😠😠😠😠
Anna
02-03-2020 15:16
1/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt