Świat Przychodni
  1. Profilaktyka chorób odtytoniowych
  2. Dolnośląskie

Profilaktyka chorób odtytoniowych, Głogów

  • Bolesławiec
  • Dzierżoniów
  • Głogów
  • Jelenia Góra
  • Legnica
  • Lubin
  • Oleśnica
  • Świdnica
  • Wałbrzych
  • Wrocław

Niestety nie odnaleziono żadnych placówek spełniających wybrane warunki.

Najbliższe miasta Głogów ośrodki, w których jest profilaktyka chorób odtytoniowych to:

  • Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarza Rodzinnego "Zdrowie" - 43km
  • Centrum Specjalistyczne Biomed Borowscy - 58km
  • Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii - 89km
  • NZOZ "Kolmed" Zespół Lekarza Rodzinnego - 93km
  • Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów - 100km

Polecane artykuły

Tomografia, rezonans i USG - na czym polegają badania

Tomografia, rezonans i USG - na czym polegają badania

Lato, lato zostań na skórze dłużej!

Lato, lato zostań na skórze dłużej!

Najpopularniejsze operacje plastyczne

Najpopularniejsze operacje plastyczne

Profilaktyka chorób odtytoniowych na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Profilaktyka chorób odtytoniowych

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Czy "E" nam szkodzi? Mity o dodatkach do żywności

Czy "E" nam szkodzi? Mity o dodatkach do żywności

Oparzenia

Oparzenia

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

Centrum Medyczne Tommed Ośrodek Diagnostyki
Dodzwoniłam się od razu; pani recepcjonistka bardzo miła - pozdrawiam
Aleksandra
25-08-2023 13:17
5/5
NZOZ Poradnia Lekarza Rodzinnego Barbara Adamus-Sibik
Piszę w imieniu mamy, która jest pacjentką tej poradni przy szpitalu. Muszę powiedzieć że pierwszy raz ktoś tak profesjonalnie i miło zajął się moją mamą. Zos
Maria
11-07-2025 12:22
5/5
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
Mój syn Damian Mielczarek przebywał w szpitalu na oddziale covidowym.Chciałabym z całego serca podziękować wszystkim lekarzom i pielęgniarkom za wspaniałą opiek
Agnieszka
14-04-2021 09:53
5/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt