Świat Przychodni
  1. Profilaktyka chorób odtytoniowych
  2. Lubuskie

Profilaktyka chorób odtytoniowych, Kostrzyn nad Odrą

  • Gorzów Wielkopolski
  • Gubin
  • Kostrzyn nad Odrą
  • Międzyrzecz
  • Nowa Sól
  • Sulechów
  • Świebodzin
  • Zielona Góra
  • Żagań
  • Żary

Niestety nie odnaleziono żadnych placówek spełniających wybrane warunki.

Najbliższe miasta Kostrzyn nad Odrą ośrodki, w których jest profilaktyka chorób odtytoniowych to:

  • NZOZ "Kolmed" Zespół Lekarza Rodzinnego - 65km
  • NZOZ Znaczko - 82km
  • NZOZ Iwona Wołowicz-Naglik - Medycyna Rodzinna - 94km
  • Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarza Rodzinnego "Zdrowie" - 135km
  • Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów - 153km

Polecane artykuły

Apteczna wyprawka dla noworodka

Apteczna wyprawka dla noworodka

Co każdy powinien wiedzieć o cukrzycy?

Co każdy powinien wiedzieć o cukrzycy?

Udar cieplny: sprawdź, co robić, a czego nie u osoby poszkodowanej

Udar cieplny: sprawdź, co robić, a czego nie u osoby poszkodowanej

Profilaktyka chorób odtytoniowych na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Profilaktyka chorób odtytoniowych

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Kodeks Etyki Lekarskiej

Kodeks Etyki Lekarskiej

Jaki powinien być dobry ciśnieniomierz?

Jaki powinien być dobry ciśnieniomierz?

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

Przychodnia Mickiewicza
Prezes przychodni zachowuje się jak by była bogiem najpierw każe czekać na wizytę a po godzinie twierdzi że nie ma czasu . Nie do ruszenia pani biznesmen . Leka
bolek
19-10-2020 14:07
1/5
NZOZ - "Supramed"
Popieram opinie o personelu placówki. Zawsze jest kłopot i nic się nie da zrobić. Kto może powinien stąd uciekać. Jest w okolicy dużo fajniejszych placówek.
Jarosław
29-06-2022 12:30
1/5
NZOZ "Helios" J. Czebieniak, A. Dudyniec
Pan dr J. Czebieniak to bardzo dobry lekarz, życzliwy i kompetentny. Panie rejestratorki uprzejme i pomocne.
Pacjentka
04-02-2025 13:37
5/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt