Świat Przychodni
  1. Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy
  2. Małopolskie

Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy, Wieliczka

  • Bochnia
  • Chrzanów
  • Gorlice
  • Kraków
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Olkusz
  • Oświęcim
  • Tarnów
  • Zakopane
  • Andrychów
  • Brzesko
  • Brzeszcze
  • Bukowno
  • Chełmek
  • Dąbrowa Tarnowska
  • Kęty
  • Krynica-Zdrój
  • Krzeszowice
  • Libiąż
  • Limanowa
  • Miechów
  • Myślenice
  • Niepołomice
  • Rabka-Zdrój
  • Skawina
  • Sucha Beskidzka
  • Trzebinia
  • Wadowice
  • Wieliczka
Logo NFZ

Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych Oraz Niesamodzielnych w Krakowie

Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych Oraz Niesamodzielnych w Krakowie na mapie
  • Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy
  • Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy
brak opinii
+ dodaj opinię
Wielicka 267
Kraków
Logo NFZ

Neomedica

Neomedica na mapie
  • Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy
5.0/5
4 opinie
Czarnochowska 23
Wieliczka

Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Co obniża, a co podwyższa cholesterol?

Co obniża, a co podwyższa cholesterol?

Apteczka pierwszej pomocy - nieobowiązkowa, ale warto ją mieć

Apteczka pierwszej pomocy - nieobowiązkowa, ale warto ją mieć

Pokaż więcej »

Najnowsze komentarze - Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy, Małopolskie

NZOZ -Zakład Opiekuńczo Leczniczy "Czwórka"
Bardzo dziekuje za wspaniala opieke nad moim bratem a w szczegolnosci calej obsludze z pierwszego pientra.
Maria
04-06-2026 15:07
5/5
NZOZ -Zakład Opiekuńczo Leczniczy "Czwórka"
Bardzo dziekuje za wspaniala opieke nad moim bratem calej zalodze ale przede wszystkim personelowi z pierwszego pietra
Maria
01-06-2026 17:42
5/5
NZOZ -Zakład Opiekuńczo Leczniczy "Czwórka"
A ja polecam. Po kilku mikroudarach byłam zmuszona dać w to miejsce babcie pod opiekę. Tak kochanego personelu dbającego o pacjenta ze świecą szukać. Jedzenie d
K
03-10-2025 22:50
5/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt