Świat Przychodni
  1. Leczenie stomatologiczne pod narkozą
  2. Podkarpackie

Leczenie stomatologiczne pod narkozą, Dębica

  • Dębica
  • Jarosław
  • Jasło
  • Krosno
  • Mielec
  • Przemyśl
  • Rzeszów
  • Sanok
  • Stalowa Wola
  • Tarnobrzeg

Niestety nie odnaleziono żadnych placówek spełniających wybrane warunki.

Najbliższe miasta Dębica ośrodki, w których jest leczenie stomatologiczne pod narkozą to:

  • Ambulatoryjne Lecznictwo Specjalistyczne - 30km
  • NZOZ Medjan Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarsko-Stomatologiczno-Diagnostycznych - 41km
  • Centrum Medyczne Medyk - 43km
  • Kliniczny Szpital Wojewódzki im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie - 44km
  • NZOZ "Primadent" - 45km

Polecane artykuły

Sól kuchenna - warto używać, byle nie nadużywać

Sól kuchenna - warto używać, byle nie nadużywać

Bezsenność – problem milionów Polaków

Bezsenność – problem milionów Polaków

Półpasiec to nie jest łagodna choroba

Półpasiec to nie jest łagodna choroba

Leczenie stomatologiczne pod narkozą na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Leczenie stomatologiczne pod narkozą

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Rodzaje i oznaczenia karetek pogotowia

Rodzaje i oznaczenia karetek pogotowia

Opieka paliatywna i hospicyjna

Opieka paliatywna i hospicyjna

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

NZOZ Przychodnia H. Kroczewska
Pani bardzo niemiła i nieuprzejma. Bardzo źle czułam się w gabinecie, nie chciała mnie do końca wysłuchać, bagatelizowała moje dolegliwości. Zdecydowanie nie po
A
03-05-2023 23:36
1/5
Brudzeński Ośrodek Rehabilitacji Anita Osowicz
Profesjonalna obsługa w zakresie stosowanych zabiegów i masaży. Uprzejmość Pani kierownik i pracowników Ośrodka, fachowa i obrazowa pomoc w schorzeniach. Poleca
Aleksandra
02-02-2024 20:50
5/5
Ośrodek Leczenia Schorzeń Cywilizacyjnych Zespół Poradni Specjalistycznych
Telefon widmo do poradni endokrynolog, jeszcze 3 lata wstecz panie odbierały teraz nie laska. Czy dyrekcja placówki czyta wgl komentarze?
Danuta
16-09-2024 13:40
1/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt