Świat Przychodni
  1. Leczenie stomatologiczne pod narkozą
  2. Podkarpackie

Leczenie stomatologiczne pod narkozą, Mielec

  • Dębica
  • Jarosław
  • Jasło
  • Krosno
  • Mielec
  • Przemyśl
  • Rzeszów
  • Sanok
  • Stalowa Wola
  • Tarnobrzeg

Niestety nie odnaleziono żadnych placówek spełniających wybrane warunki.

Najbliższe miasta Mielec ośrodki, w których jest leczenie stomatologiczne pod narkozą to:

  • Ambulatoryjne Lecznictwo Specjalistyczne - 43km
  • NZOZ Medjan Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarsko-Stomatologiczno-Diagnostycznych - 50km
  • Dorota Dąbrowska Sandomierskie Centrum Stomatologii - 51km
  • Centrum Medyczne Medyk - 52km
  • Kliniczny Szpital Wojewódzki im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie - 52km

Polecane artykuły

Kiedy wezwać karetkę pogotowia?

Kiedy wezwać karetkę pogotowia?

Przeciwutleniacze – broń w walce z wolnymi rodnikami

Przeciwutleniacze – broń w walce z wolnymi rodnikami

Szkoły rodzenia - przygotowują do porodu i opieki nad noworodkiem

Szkoły rodzenia - przygotowują do porodu i opieki nad noworodkiem

Leczenie stomatologiczne pod narkozą na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Leczenie stomatologiczne pod narkozą

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Czy tabletki i herbatki odchudzające naprawdę działają

Czy tabletki i herbatki odchudzające naprawdę działają

Głośna muzyka – podstępny wróg słuchu

Głośna muzyka – podstępny wróg słuchu

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

Affidea
Bardzo miła obsluga w rejestracji oraz podczas badania. mam klaustrofobie wiec samo badanie nie nalezalo do przyjemnych ale dzieki pracownikom rezonansu prze
Kasia
25-03-2018 11:50
5/5
IPL - Jadwiga Zaranek
Nie przyjęła bo spóźniłem się 15 min przez korki i powiedziała że nie dbam o zęby. Nie polecam
Anonim
23-10-2024 16:18
1/5
NZOZ "Nowy Wilczak"
Jestem bardzo zadowolona z fachowej pomocy lekarzy i nigdy się na nich nie zawiodłam. Ogromny plus za miłą rejestrację, co w wielu przychodniach to rzadkość nie
Monika Nowak
22-12-2017 01:29
5/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt