Świat Przychodni
  1. Leczenie stomatologiczne pod narkozą
  2. Podkarpackie

Leczenie stomatologiczne pod narkozą, Sanok

  • Dębica
  • Jarosław
  • Jasło
  • Krosno
  • Mielec
  • Przemyśl
  • Rzeszów
  • Sanok
  • Stalowa Wola
  • Tarnobrzeg

Niestety nie odnaleziono żadnych placówek spełniających wybrane warunki.

Najbliższe miasta Sanok ośrodki, w których jest leczenie stomatologiczne pod narkozą to:

  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Stomatologicznej - 35km
  • Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu - 50km
  • Centrum Medyczne Medyk - 54km
  • NZOZ Medjan Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarsko-Stomatologiczno-Diagnostycznych - 54km
  • Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dziecii - 55km

Polecane artykuły

Tańsze zamienniki leków - co to takiego?

Tańsze zamienniki leków - co to takiego?

Oznaczenie czynnika reumatoidalnego (RF) - wskazania i normy

Oznaczenie czynnika reumatoidalnego (RF) - wskazania i normy

Kupujesz w aptece internetowej? Sprawdź, czy legalnej

Kupujesz w aptece internetowej? Sprawdź, czy legalnej

Leczenie stomatologiczne pod narkozą na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Leczenie stomatologiczne pod narkozą

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Na rower i rolki – tylko w kasku!

Na rower i rolki – tylko w kasku!

Realizacja e-recepty - wszystko, co musisz wiedzieć!

Realizacja e-recepty - wszystko, co musisz wiedzieć!

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu
0 osób oczekujących to nieprawda, powiedziano mi , ze wskazania są dla skierowań na cito a nie zwykłych i tak mi zaproponowano 2,5 mc. Czekania Ciekawa jestem
Jaga
10-03-2018 08:37
1/5
Centrum Rehabilis
Kierownik tejże poradni rzadko się pojawia. Czasem można ją spotkać w rejestracji na zastępstwie. Taka okrąglutka z kokiem na głowie dziewczyna. Tylko czy z nią
Długoletnia pacjentka
13-09-2024 11:00
1/5
Intercard
Soecjaliści super. Organizacja recepcji, unawianie wizyt nie wspomnę o kontakcie telefonicznym - dramat i to bez przesady - dramat.
Czesław
25-04-2025 15:35
1/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt