Szukaj
Placówki
Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
4.1
/5
45 opinii
Gdyńska 1/3
Wołomin
Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach
1.7
/5
21 opinii
Księcia Józefa Poniatowskiego 26
Siedlce
Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku
2.0
/5
20 opinii
Medyczna 19
Płock
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
2.2
/5
25 opinii
J. Aleksandrowicza 5
Radom
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
2.6
/5
34 opinie
Żwirki i Wigury 63a
Warszawa
Ochota
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. Dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce
2.3
/5
28 opinii
Al. Jana Pawła II 120
Ostrołęka
Mazowiecki Szpital Bródnowski
1.7
/5
39 opinii
Kondratowicza 8
Warszawa
Targówek
SPSK im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego
2.6
/5
10 opinii
Konarskiego 13
Otwock
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
1.6
/5
35 opinii
Powst. Wielkopolskich 2
Ciechanów
Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
2.2
/5
16 opinii
Aleja Dzieci Polskich 20
Warszawa
Wawer
Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
1.9
/5
69 opinii
Wołoska 137
Warszawa
Mokotów
Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy
2.5
/5
64 opinie
Szaserów 128
Warszawa
Praga-Południe
«
poprzednia
strona
232
z 232
Polecane artykuły
Co to takiego "stres bojowy"
Nerwica lękowa - jak za ciasny płaszczyk
Mocne kannabinoidy zwiększają ryzyko psychozy
Pokaż więcej »
Szukasz specjalisty na NFZ?
Dermatolog
Endokrynolog
Laryngolog
Okulista
Ortopeda
Rehabilitacja
Pokaż więcej
Najlepsze komentarze
NZOZ-Poradnia Otolaryngologiczna
Lekarz ok ale panie z rejestracji to masakra. Trzeba dzwonić kilkanaście razy aby łaskawie odebrały telefon. Niemiłe, niecierpliwe i z łaską w ekspresowym tempi
Krysia
07-08-2018 09:35
2/5
NZOZ Centrum Medyczne Vii Dwór
Najgorsza przychodnia chyba na świecie!!!!! Już w rejestracji nieprzyjemne panie, które obsługują pacjentów chyba za karę i w dodatku się mylą przy ustalaniu wi
Iwona
30-06-2022 13:31
1/5
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Ocena zerowa.Przestrzegam przed tą przychodnią nie przed lekarzami ,ale przed rejestracją ,która jest poniżej krytyki
Danuta
30-01-2021 15:54
1/5